Dzienne archiwum: Wrzesień 22, 2017

IKONA4

Informacja dot. odbioru prac remontowych związanych z zadaniem inwestycyjnym pn. „Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Damasławku”.

Wójt Gminy Damasławek informuje, że w dniu 21.09.2017 r. dokonano odbioru  prac remontowych związanych  z zadaniem inwestycyjnym pn. „Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Damasławku”. Wykonawcą zadania była firma USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH C. O. i Gaz Przemysław Wojciechowski Rąbczyn 107,  62 – 106 Rąbczyn, koszt zadania  wyniósł 82.410,00 zł brutto.  Zadanie inwestycyjne  współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Kwota dofinansowania dla zadania 40.000,00 zł.

Sporządziła – Angelika Jerzakowska