Dzienne archiwum: Luty 6, 2018

Jubileusz 90. rocznicy urodzin.

Pani Emilia Kruk zamieszkała w Niemczynie Gmina Damasławek w dniu 10 lutego 2018 roku obchodzi jubileusz 90 rocznicy urodzin. Z tej okazji Wójt Gminy Damasławek Jacek Matysiak dnia 3 lutego 2018 r. złożył Szanownej Jubilatce życzenia oraz wręczył bukiet kwiatów.

Informacja p. Leokadia Kosmowska

Zdjęcie p. Jacek Matysiak

Uwaga zmiana godzin otwarcia Gminnego Lokalu Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Damasławku.

Informujemy, że od 1 lutego 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. Gminny Lokal Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, mający siedzibę w Urzędzie Gminy Damasławek, czynny będzie we wtorki w godz. od 11:00 do 15:00 oraz w czwartki w godz. od 8:00 do 12:00.

Pomoc prawna świadczona będzie przez Radców Prawnych we wtorki przez p. Jerzego Jagielskiego, natomiast w czwartki przez p. Agnieszkę Budkę.