Dzienne archiwum: Czerwiec 4, 2018

Jubileusze 90. urodzin

Pani Anna Jaskólska zamieszkała w Niemczynie (gmina Damasławek) 31 maja 2018 roku obchodziła Jubileusz 90 rocznicy urodzin. Z tej okazji Wójt Gminy Damasławek złożył Szanownej Jubilatce życzenia oraz wręczył bukiet kwiatów.

Pani Maria Barbara Borczykowska zamieszkała w Starężynku (gmina Damasławek) 27 maja 2018 roku obchodziła Jubileusz 90 rocznicy urodzin. Z tej okazji Wójt Gminy Damasławek złożył Szanownej Jubilatce życzenia oraz wręczył bukiet kwiatów.

Informacje: Maria Chojnacka

Foto. Szymon Ziętek

„ISKRA NADZIEI” – I POWIATOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „ISKRA NADZIEI”

Zaprasza

Osoby niepełnosprawne i ich rodziny z terenu powiatu wągrowieckiego w dniu 09.06.2018 r. na godzinę 15:00 do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Wielspin w Wągrowcu. Na I imprezę integracyjną dofinansowaną ze środków powiatu wągrowieckiego i Gminy Damasławek.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji np: konsultacje z fizjoterapeutą, przedstawicielem NFZ, rozgrywki na kręgielni, mini recital oraz zabawa z gwiazdą popołudnia.

Wstęp bezpłatny. Zgłoszenia przyjmuje P. Joanna Szyperska pod numerem telefonu 785-601-409.

Do zobaczenia!