Dzienne archiwum: Październik 12, 2018

Podpisanie porozumienia z Polską Spółką Gazownictwa z siedzibą w Warszawie, Oddział w Poznaniu.

Wójt Gminy Damasławek informuje, że Gmina Damasławek podpisała porozumienie z Polską Spółką Gazownictwa z siedzibą w Warszawie, Oddział w Poznaniu, porozumienie określające zasady współpracy w zakresie realizacji inwestycji zmierzającej do zaopatrzenia gminy w paliwo gazowe – gaz ziemny, tj. zaprojektowanie oraz wybudowanie przez PSG sieci gazowej w miejscowości i Gminie Damasławek.

WÓJT GMINY DAMASŁAWEK

Jacek Matysiak

LI Sesja Rady Gminy Damasławek w kadencji 2014 – 2018.

W dniu 11 października 2018 r. odbyła się LI Sesja Rady Gminy Damasławek w kadencji 2014 – 2018. W rezultacie prowadzonych obrad Rada podjęła 3 uchwały.  Wójt Jacek Matysiak wspólnie z Przewodniczącym Rady Wojciechem Ollek wręczyli podziękowania radnym z okazji zbliżającego się końca kadencji 2014 – 2018.

Wójt dokonał podsumowania działalności Rady i Wójta, podziękował za współpracę staroście, kierownikom jednostek organizacyjnych, radnym, sołtysom, pracownikom urzędu, członkom stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy. Przewodniczący Rady również złożył podziękowania ww. osobom. Starosta podziękował  za współpracę gminie. Sesję zakończono wspólną pamiątkową fotografią.

Foto (1)