Dzienne archiwum: Luty 6, 2019

Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego – „Nauczyciel na Medal 2018”.

W miesiącu listopadzie 2018 r. redakcja „Głosu Wielkopolskiego” ogłosiła plebiscyt „Nauczyciel na Medal 2018”. Jedną z jego kategorii była „Szkoła Przyjazna Uczniom”.

Szkołę Podstawową w Niemczynie do konkursu zgłosił jeden z nauczycieli. I tak ruszyła rywalizacja między szkołami w powiatach. My oczywiście konkurowaliśmy z innymi szkołami z powiatu wągrowieckiego. Dzięki głosom osób uważających naszą szkołę za „przyjazną uczniom” zajęliśmy I miejsce. Głosowanie polegało na wysyłaniu wiadomości SMS pod wskazany numer telefonu. Dostaliśmy się do etapu wojewódzkiego, gdzie rywalizowaliśmy z wieloma wielkimi (nawet poznańskimi) szkołami. Niestety, tym razem się nie udało – uplasowaliśmy się na miejscu 29.

Nasza szkoła otrzymała: dyplom i tabliczkę do zamieszczenia na budynku „Szkoła Przyjazna Uczniom”.

Nagrody te powinny szczególnie cieszyć całą społeczność Szkoły Podstawowej w Niemczynie ze względu na to, że w rywalizacji z innymi szkołami zdobyliśmy I miejsce w powiecie.

Sporządziła: A. Stefańska