Dzienne archiwum: Lipiec 2, 2019

Wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek 2 lipca br. spotkał się z uczennicą Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku Viktorią Ćwik. Celem wizyty było złożenie gratulacji za zajęcie IV miejsca w Mistrzostwach Polski jako Bramkarka oraz podziękowanie za reprezentowanie Gminy Damasławek na szczeblu ogólnopolskim. Z tej okazji Wójt wręczył Viktorii  statuetkę z podziękowaniami, a rodzicom okolicznościowy list gratulacyjny.

Badania kardiologiczne

BADANIA
KARDIOLOGICZNE

NOWOCZESNE EKG WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI SYGNAŁOWEJ WYKRYWA:

• STANY PRZEDZAWAŁOWE
  • CHOROBĘ NIEDOKRWIENNĄ SERCA
  • NIEPRAWIDŁOWOŚCI W BUDOWIE KOMÓR I PRZEGRÓD SERCA
  • ZMIANY MIAŻDŻYCOWE
  • ZABURZENA RYTMU SERCA

BADANIE ODBĘDZIE SIĘ:    26.07.2019

PRZYCHODNIA LEKARSKA

Damasławek  ul. Długa 1

Tel. do rejestracji  : 67-261-30-98

Koszt badania : 60 zł

ZAPISY W REJESTRACJI PRZYCHODNI  LUB TELEFONICZNIE

Spis członków izby rolniczej

Dnia 26 czerwca 2019 roku udostępniony został spis członków izby rolniczej uprawnionych do głosowania w wyborach zarządzonych na dzień 28.07.2019 r. Spis jest dostępny w sekretariacie Urzędu Gminy Damasławek przez okres 5 dni od jego udostępnienia, w godzinach pracy urzędu.