Dzienne archiwum: Grudzień 5, 2019

Turniej piłki nożnej dla dzieci pod patronatem Wójta Gminy Damasławek

W niedzielę w hali sportowej przy Zespole Szkół Powszechnym im. Pierwszych Piastów w Damasławku odbył się turniej piłki nożnej w kategorii ŻAK F2. W rozgrywkach uczestniczyło siedem drużyn: Hat Trick Damasławek zieloni, Hat Trick Damasławek niebiescy, Calcio Wągrowiec, GOOOL Wągrowiec, Nielba Wągrowiec I, Nielba Wągrowiec II oraz Tęcza Bydgoszcz. Zespoły rywalizowały ze sobą grając w systemem każdy z każdym. Dla niektórych małych piłkarzy była to pierwsza styczność z turniejem z klasyfikacją. Po bardzo emocjonujących pojedynkach pierwsze miejsce zajęła dziewczęca drużyna Tęcza Bydgoszcz, drugie miejsce zawodnicy z Nielby Wągrowiec I, a trzecie miejsce zespół Hat Trick Damasławek zieloni. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a każdy uczestnik pamiątkowy medal oraz słodki upominek. Nagrody jednak były tylko dopełnieniem turnieju bo najważniejsza była dobra zabawa 😉 Młodym zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki. Szkółce piłkarskiej Hat-Trick dziękujemy za organizację turnieju, a kibicom za dopingowanie młodych uczestników.