Dzienne archiwum: Maj 12, 2020

Drodzy Rodzice

Informuję, że od 18 maja br. rozważamy możliwość uruchomienia oddziałów przedszkolnych w Damasławku dla dzieci rodziców pracujących. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z zajęć wychowawczo-opiekuńczych w warunkach trwania pandemii, to prosimy o telefonicznie zgłaszanie dzieci w środę 13 maja w godzinach od 9.00 do 11.00 pod numerami 67 2222900 lub 532-582-613.

Informacja ta jest istotna w celu przygotowania odpowiednich warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Proszę zapoznać się z oświadczeniem rodzica dotyczącym pobytu dziecka w czasie pandemii COVID-19. Osoby zainteresowane pobytem dziecka w przedszkolu podpisują ww. dokument i dostarczają w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola. Oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej przedszkola.

Wójt Gminy Damasławek
/-/ Cyprian Wieczorek

Przekazanie laptopów w ramach projektu „Zdalna szkoła”.

Wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek oficjalnie przekazał do szkół z terenu gminy 27 laptopów zakupionych w ramach Programu „Zdalna szkoła” za kwotę 58 662,09 zł.

16 laptopów trafiło do Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku i 11 laptopów do Szkoły Podstawowej w Niemczynie. O sprzęt mogą się starać uczniowie z terenu Gminy Damasławek. O użyczeniu przenośnych komputerów będą decydowali dyrektorzy szkół. Po epidemii sprzęt zostanie zwrócony do placówek i będzie służył wszystkim uczniom.