Dzienne archiwum: Maj 13, 2020

Prezent od firmy B3D.

Piotr Piechocki,Paweł Woźniak i Wiesław Woźniak to osoby pochodzące z Gminy Damasławek. Wspólnie prowadzą firmę B3D. Przedsiębiorstwo działa od 6 lat na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki swej kompleksowej obsłudze, obejmującej cały proces inżynierii odwrotnej (reverse engineering), dzięki czemu wyróżnia się spośród firm, które świadczą usługi jedynie z zakresu druku 3D, skanowania 3D albo modelowania 3D.

W dobie światowej pandemii damasławianie dostosowali profil działalności i zajęli się produkcją przyłbic ochronnych. Właściciele wyszli z inicjatywą wsparcia naszego Urzędu w postaci środków ochrony osobistej dla wszystkich pracowników. We wtorek 12 maja Pan Piotr Piechocki na ręce wójta Cypriana Wieczorka przekazał bezpłatnie pięćdziesiąt nowych przyłbic. Wartość jednej sztuki to około 35,00 złotych. Bez wątpienia dodatkowe środki ochrony przydadzą się całemu zespołowi. Od kilku dni stopniowo wznawiamy przyjmowanie interesantów w Urzędzie, a praca w przyłbicy jest dużo bardziej komfortowa. Panom Piotrowi, Pawłowi i Wiesławowi dziękujemy za wspaniałą inicjatywę, pamięć oraz otrzymane wsparcie. Życzymy dużo zdrowia i dalszego dynamicznego rozwoju firmy.

Podobne przyłbice i nie tylko można nabyć na stronie internetowej https://outlet3d.eu/pl/