Dzienne archiwum: Maj 20, 2020

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 26

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu

Zjawisko/stopień zagrożenia Przymrozki

Obszar województwo wielkopolskie powiat wągrowiecki

Ważność od godz. 02:00 dnia 21.05.2020 do godz. 06:00 dnia 22.05.2020

Przebieg Prognozuje się lokalnie spadek temperatury do 2°C, a przy gruncie do -2°C. W dzień temperatura maksymalna od 14°C do 15°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 90%

Uwagi Brak.

Prezenty od Gminy Damasławek.

Od 18 maja 2020 roku swoją działalność wznowiły salony urody oraz zakłady fryzjerskie. Z tej okazji wspieramy wszystkie przedsiębiorstwa działające w branży beauty na terenie Gminy Damasławek. Przygotowaliśmy specjalne pakiety składające się płynu do dezynfekcji, przyłbicy oraz maseczek wielokrotnego użytku. Praktyczne prezenty osobiście przekazał wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek. Jesteśmy przekonani, że dodatkowe środki ochrony indywidualnej przydadzą się rodzimym firmom. Symboliczną pomoc otrzymało siedemnastu przedsiębiorców. Życzymy wielu klientów oraz dużo zdrowia. Zachęcamy do korzystania z lokalnych usług.