Dzienne archiwum: 4 maja, 2022

Uroczyste obchody 231. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Dnia Strażaka

3 maja o godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Damasławku odbyła się uroczysta msza św. z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Ojczyzny, gminy Damasławek oraz za wstawiennictwem św. Floriana dla wszystkich strażaków. Po homilii przybyłe delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem przy Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku, oddając hołd poległym i pomordowanym za wolność Polski 1939-1944. Następnie w sali widowiskowej GOK odbył się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku. Cyprian Wieczorek Wójt Gminy Damasławek razem ze Sławomirem Bukiem Przewodniczącym Rady Gminy Damasławek podziękowali strażakom za ciężką i niebezpieczną służbę oraz pomoc w walce z żywiołami i usuwaniem ich skutków. Uroczystość zakończyła się spotkaniem przy kawie i cieście.

Dziękujemy Paniom: Elżbiecie Maciubie, Magdalenie Kuberackiej, Magdalenie Rozmarynowskiej, Żanecie Mosiek, Patrycji Kołcz, Panu Maciejowi Danielukowi, dzieciom oraz rodzicom za poświęcony czas i przygotowanie do występów.

Składamy również podziękowania wszystkim, którzy przybyli na uroczystość oraz pomogli w jej organizacji.

GALERIA ZDJĘĆ DOSTĘPNA: TUTAJ

terminy komisji rady gminy damasławek

Terminy posiedzeń komisji i sesji Rady Gminy Damasławek na miesiąc maj 2022 roku.

WYZNACZONO TERMINY KOMISJI I SESJI

RADY GMINY DAMASŁAWEK

NA MIESIĄC MAJ 2022 ROKU

Komisja Oświaty, Samorządności i Zdrowia (GOK)