Dzienne archiwum: 2 czerwca, 2022

Turniej w piłkę siatkową

W dzień dziecka odbył się turniej w piłkę siatkową zorganizowany przez Zespól Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku. W rozgrywkach brały udział 3 drużyny: Nauczyciele, Uczniowie oraz pracownicy Urzędu Gminy Damasławek. Mecze były bardzo zacięte, a zabawa wyśmienita.

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

Dofinansowanie dla OSP Damasławek

31 maja gminę Damasławek odwiedził Krzysztof Czarnecki – Poseł na Sejm RP wraz z Adamem Bogrycewiczem – Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

W spotkaniu uczestniczył również Krzysztof Konowalski – Przewodniczący koła PiS Damasławek. Wizyta była okazją do złożenia życzeń strażakom oraz przekazaniu informacji o wsparciu jakie trafi do OSP Damasławek z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Za otrzymane środki zostanie zakupione umundurowanie oraz drobne wyposażenie.

Dziękujemy za wizytę oraz wsparcie dla naszej gminy.