Dzienne archiwum: 8 sierpnia, 2022

Rozwój kompleksu sportowego

W zeszłym tygodniu zakończono prace związane z zadaniem inwestycyjnym pn. „Budowa placu Street Workout na terenie Gminnego Kompleksu Rekreacyjno – Sportowego w miejscowości Damasławek”. W ramach zadania wybudowano siłownię składającą się z drabinek pionowych i poziomych, uchwytów do przechodzenia, kółek gimnastycznych, drążka do wymyków, ławki, poręczy równoległych i równoległych niskich, rury strażackiej oraz słupu nośnego. Wykonawcą placu była Firma ATUT Tomasz Skiba ul. Leśmiana 5, 62 – 050 Mosina. Wartość zadania 18.400,00 zł. Infrastruktura jest ogólnodostępna, a korzystanie z niej jest bezpłatne. Zachęcamy do aktywności fizycznej.

Turniej o Puchar Wójta Gmina Damasławek

W sobotę na terenie Gminnego Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego w Damasławku odbyły się dwa turnieje w piłkę nożną. Jako pierwsi swoje mecze rozegrali seniorzy. Udział zgłosiło pięć drużyn. Wynik turnieju:

1. Galacticos Damasławek,
2. Międzylesie,
3. Piłkarski Nieład Miąża,
4. PKP Niemczyn,
5. Rakieta Niemczyn.

Następnie mecze na nowym boisku rozegrali młodzi zawodnicy. Po rozegraniu meczów w systemie każdy z każdym wyłoniono trzy kolejne miejsca:

1. Sokół Damasławek I
2. Goool Wągrowiec
3. Sokół Damasławek II

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział. Słowa podziękowania kierujemy również do GLKS Sokół Damasławek za organizację rozgrywek.

GALERIA ZDJĘĆ DOSTĘPNA: TUTAJ