Dzienne archiwum: 9 sierpnia, 2022

Piknik z Produktem Polskim

W sobotę 6 sierpnia na Gminnym Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym odbył się „Piknik z Produktem Polskim”, podczas którego rozstrzygnięto I etap kulinarnego konkursu „Bitwa Regionów” dla powiatu wągrowieckiego oraz chodzieskiego. Podczas całego wydarzenia na uczestników oprócz smakołyków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich czekało wiele atrakcji m. in. dmuchańce, animacje i malowanie twarzy, występy artystyczne, pokazy strażackie, stanowisko Nadleśnictwa Durowo czy stanowisko profilaktyczne przygotowane przez Policję.

Komisja Konkursowa w składzie: Mateusz Krojenka, Alicja Miętkiewska oraz Magdalena Olejniczka wybrała najlepsze potrawy, które przygotowało: Koło Gospodyń Wiejskich Heliodorowo, Koło Gospodyń Wiejskich w Strzelcach oraz Koło Gospodyń w Wiatrowie. Wyróżnienie trafiło do KGW w Czekanowie. Nagrody, podziękowania oraz upominki wręczali: Marta Kubiak – Poseł na Sejm RP, Tomasz Kranc – Starosta Wągrowiecki, Anna Majer Przewodnicząca Rady Powiatu WIR w Wągrowcu, Cyprian Wieczorek Wójt Gminy Damasławek – gospodarz wydarzenia, Mirosław Ziętek Kierownik Działu Skupu Zwierząt w imieniu Stanisława Jóźwiakowskiego oraz Bogdan Fleming – Dyrektor KOWR OT w Poznaniu.

GALERIA ZDJĘĆ DOSTĘPNA: TUTAJ