wrzesień 2021

Informacja o powiadomieniach sms.

Urząd Gminy informuje, że został uruchomiony informatyczny system „Powiadomienia SMS”.

W ramach usługi każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma SMS na wskazany wcześniej numer telefonu komórkowego o treści dotyczącej następujących zagadnień:

a) Alarmy i zagrożenia – treści z dziedziny alarmy i zagrożenia wysyłane są  w przypadku wprowadzenia przez odpowiednie, uprawnione do tego służby stanów alarmowych i stanów zagrożenia. W przypadku wystąpienia zagrożenia na danym terenie informacje zostaną wysłane do wszystkich użytkowników przypisanych do zagrożonych miejscowości.

b) Wydarzenia kulturalne – treści z dziedziny wydarzenia kulturalne dotyczą wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Damasławek.

c) Komunikaty urzędowe – treści z dziedziny komunikaty urzędowe wysyłane są w razie potrzeb i przygotowywane są na podstawie oficjalnych decyzji, zarządzeń ogłoszeń Gminy Damasławek.

d) Wydarzenia sportowe – treści z dziedziny wydarzenia sportowe, dotyczą wydarzeń sportowych, które są organizowane na terenie Gminy Damasławek.

e) Awarie wodociągowe – treści z dziedziny awarie wodociągowe, wysyłane są w przypadku awarii sieci wodociągowej oraz w przypadku planowanych prac na sieci wodociągowej związanych z przerwą w dostawie wody.

Aby skorzystać z usługi należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usługi dla użytkowników systemu „Powiadomienia SMS” i złożyć w Urzędzie Gminy Damasławek wniosek o rejestrację w systemie. Wniosek można pobrać ze strony www.gminadamaslawek.pl

Zachęcamy do korzystania z systemu
„Powiadomienia SMS”.