Grudzień 2018
« Lis

Goniec gminny

Informacja – obchody Dnia Wolontariusza.

Drodzy Wolontariusze, Społecznicy, Aktywiści, Działacze i Działaczki!

Cieszymy się, że jesteście z nami! Wasze zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi, działania społeczne i aktywizację lokalnego środowiska są powodem do dumy i radości.

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który chcemy świętować razem z Wami!

Dlatego zapraszamy Was na obchody Dnia Wolontariusza, zorganizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Jednocześnie gorąco zachęcamy Was do zgłoszenia kandydatur do konkursu Barwy Wolontariatu. Szczegółowe informacje wraz z formularzami znajdziecie na stronie: www.wolontariuszroku.wrk.org.pl. Kandydatów i kandydatki w konkursie można zgłaszać do 1 grudnia 2018 w 5 kategoriach:

1. Wolontariat indywidualny
  2. Wolontariat szkolny
  3. Wolontariat senioralny
  4. Wolontariat zespołowy
  5. Organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi.

Zwycięzców w każdej z kategorii czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Uroczysta Gala wręczenia nagród oraz wspólne świętowanie Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza będą miały miejsce 12.12.2018 r. (środa) w godzinach 12:00-15.00 w Sali Ziemi (Międzynarodowe Targi Poznańskie – wejście od ul. Śniadeckich, wjazd dla autokarów będzie bezpłatny).

Wydarzenie uświetni swym koncertem  Kamil Bednarek.

Wstęp darmowy za okazaniem wejściówki otrzymanej po rejestracji on-line: http://wolontariuszroku.wrk.org.pl/koncert/

Spędźmy to Święto razem!

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych