wrzesień 2021

Kiermasz Świąteczny.

Z inicjatywy pani Sylwii Stasiak-Dziczek oraz rodziców uczniów z klasy VIb Szkoły Podstawowej 12 marca w budynku szkolnym na Rynku i 13 marca w kościołach w Damasławku, Niemczynie i Kozielsku odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany we współpracy z Radą Rodziców. Sprzedawano ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, artykuły gospodarstwa domowego, biżuterię, ciasto, zabawki, gry i książki. Dochód z Kiermaszu wyniósł niesamowitą sumę 10 640 złotych.

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie rodzicom z klasy VIb: Ewa Sokołowska, Katarzyna Kurek, Małgorzata Szweda, Beata Kajtanowska, Anna Sikorska, Małgorzata Kuberacka, Danuta Matusiak, Milena Błażejak, Łucja Wicher, Dorota Konowalska, Małgorzata Frąckowiak, Renata Guziołek, Agnieszka Budynek, Żaneta Witczak, Anna Piskulska, Marzena Górka, Beata Błażejak, Monika Szczepaniak, Aurelia Siniawska, Grażyna Przybyłek, Kamila Białkowska, Anita Lisiecka. Wielki udział mieli także uczniowie z klasy VIb oraz nauczyciele: Inga Eliasz-Sierszulska, Sylwia Sturma, Magdalena Rozmarynowska, Justyna Bodus, Agnieszka Grajek, Hanna Woźniak, Natalia Chołody. Nieoceniona była także pomoc pani Genowefy Kobielak, dziękujemy także księdzu dziekanowi Andrzejowi Stefańskiemu i księdzu Bogdanowi Łybkowi za umożliwienie sprzedaży w kościołach.

Udział w akcji wzięli także Przychodnia Lekarska „Vena”, Wójt Gminy Damasławek i Urząd Gminy, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich; rodzice, dzieci i nauczyciele z Przedszkola w Damasławku, Oriana Politowska, Danuta Cholewinska, Anna Sońta, Aleksandra Gozdór, Beata Rusiewicz, Ewelina Zyzak, Kazimierz Czechowicz, Andrzej i Małgorzata Tomeccy, Karol Linetty. Dziękujemy wszystkim darczyńcom , także anonimowym.

21 marca w szkole w obecności Wójta Gminy dochód z Kiermaszu przekazano panu Ciesielskiemu, dla którego żony – Magdaleny – była zorganizowana cała akcja.

Marcin Pikula – Wicedyrektor Zespołu Szkół Powszechnych w Damasławku

GALERIA ZDJĘĆ: