Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Licznik odwiedzin

Koncert Antona Michaiłowa z zespołem z okazji dnia kobiet – GOK Damasławek.

 

 

 

romanse rosyjskie

 

Anton Michaiłow (Rosja) urodził się na dalekiej Syberii. Po ukończeniu Konserwatorium Muzycznego w Swierdłowsku  współpracował jako solista z różnymi instytucjami muzycznymi, m.in. z Teatrem Muzycznym w Rostowie nad Donem oraz Filharmonią Tumeńską (Rosja ). W ostatnich latach rozwija się kariera solowa artysty, który wykonuje głównie romanse rosyjskie, pieśni ludowe oraz arie z oper kompozytorów zarówno rosyjskich jak i całego świata. Z wielkim powodzeniem koncertuje m.in. w Rosji, Polsce Francji,Puerto Rico, Finlandii, Estonii, Wloszech. Ogromny sukcesy odniosły również międzynarodowe projekty artysty z muzykami z Polski, Francji, Niemiec i Puerto Rico. Anton Michaiłow kilkakrotnie prowadził w polskich szkołach muzycznych warsztaty wokalne z zakresu wykonawstwa i interpretacji pieśni rosyjskich oraz muzyki cerkiewnej. Artysta od 8 lat współpracuje jako głos wiodący z profesjonalnym chórem cerkiewnym „Svetilen” w monastyrze w Tychwinie (Rosja)

Porywający temperament i niezwykły głos śpiewaka sprawia, że każdy koncert jest nie tylko głębokim przeżyciem muzycznym, ale też świetną zabawą dla publiczności.

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone