Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Goniec gminny

goniec gminny

Licznik odwiedzin

Nieodpłatne połączenie autobusowe dla pracowników na terenie gmin Damasławek i Janowiec Wielkopolski.

 

Serpol-Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k. z Mieściska informuje , że w dniu 20.05.2019 uruchamia nieodpłatne połączenie autobusowe dla pracowników na terenie gmin Damasławek i Janowiec Wielkopolski. Autobusy zatrzymywać się będą o godzinach wskazanych na poniższym rozkładzie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy do przesyłania CV na adres mailowy biuro@serpol-cosmetics.pl. Szczegółowych informacji udzielamy pod tel. 61 427 80 79.

Trasa Autobusu:

Trasa Damasławek – Mieścisko Przyjazd Przyjazd Przyjazd
1. Przystanek PKS Damasławek 05:05 13:05 21:05
2. Przystanek PKS Dąbrowa 05:10 13:10 21:10
3. Przystanek PKS Janowiec Wielkopolski 05:15 13:15 21:15
4. Łopienno plac przy kościele 05:20 13:20 21:20
5. Charbowo przystanek PKS 05:25 13:25 21:25
6. Przystanek PKS Jaroszewo Pierwsze 05:30 13:30 21:30
7. Kłodzin przystanek PKS przy numerze domu 46 05:37 13:37 21:37
8. Serpol Cosmetcs Mieścisko 05:50 13:50 21:50
Trasa powrotna Mieścisko – Damasławek      
1. Serpol Cosmetcs Mieścisko 06:05 14:05 22:05
2. Kłodzin przystanek PKS przy numerze domu 46 06:17 14:17 22:17
3. Przystanek PKS Jaroszewo Pierwsze 06:25 14:25 22:25
4. Charbowo przystanek PKS 06:30 14:30 22:30
5. Łopienno plac przy kościele 06:35 14:35 22:35
6. Przystanek PKS Janowiec Wielkopolski 06:40 14:40 22:40
7. Przystanek PKS Dąbrowa 06:45 14:45 22:45
8. Przystanek PKS Damasławek 06:50 14:50 22:50

Gminy partnerskie

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone