wrzesień 2021

Niebieskie tło. Na środku duży napis OFERTA PRACY. Na dole logo herb gminy.

Oferta pracy

Zkr.210.2.2021                                                                                    Damasławek, 13 kwietnia 2021 roku

OFERTA PRACY

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWEJ

1.   Nazwa i adres jednostki:

Urząd Gminy Damasławek ul. Rynek 8, 62-110 Damasławek.

2.   Określenie stanowiska:

Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Urzędu Gminy Damasławek stanowisko to podlega Kierownikowi Referatu Gospodarki Komunalnej.

3. Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

Wymagania niezbędne:

1)      obywatelstwo polskie,

2)      pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

3)      brak skazania za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,

Wymagania dodatkowe:

1)      prawo jazdy kat. B.

4. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

I.      ZADANIA:

1.      Utrzymywanie optymalnych warunków pracy oraz czuwanie nad prawidłowością działania urządzeń na terenie hydroforni oraz całej sieci wodociągowej.

2.      Usuwanie awarii sieci wodno-kanalizacyjnej i skutków poawaryjnych na terenie stacji uzdatniania wody oraz gminy.

3.      Przeprowadzanie płukania złóż filtracyjnych urządzeń uzdatniania wody w zależności od potrzeb.

4.      Prowadzenie rejestrów związanych z pracą stacji.

5.      Utrzymywanie w pełnej sprawności i czystości wszystkich urządzeń znajdujących się na terenie hydroforni oraz całej sieci wodociągowej.

6.      Utrzymywanie w stałej czystości i porządku pomieszczeń stacji uzdatniania wody oraz terenu wokół całej hydroforni.

7.      W sezonie grzewczym palenie w piecu centralnego ogrzewania w budynku stacji.

8.      Odczytywanie stanu wodomierzy u odbiorców.

9.      Wykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika Referatu i Wójta.

II.      OBOWIĄZKI:

1.      Przestrzeganie postanowień Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Gminy Damasławek.

2.       Przestrzeganie Regulaminu Pracy i ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320 z późn. zm.).

3.       Przestrzeganie i stosowanie przepisów instrukcji kancelaryjnej dla urzędów gmin.

4.       Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

5.   Wymagane dokumenty:

1)     kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie,

2)     kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje (np. dyplomy, certyfikaty, świadectwa, rekomendacje, itp.) w związku z pracą na aplikowane stanowisko,

3)     oświadczenia kandydata ubiegającego się o zatrudnienie:

– o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

– o niekaralności, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i skazany za umyślne przestępstwo skarbowe,

Kserokopie dokumentów złożonych w ofercie muszą być poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem (zapis: „poświadczam zgodność kserokopii z oryginałem”, data oraz podpis).

6.  Informacja o warunkach pracy:

1)      1/2 etatu,

2)      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony minimum 3 miesiące,

3)      praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 11:30.

7.    Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Damasławek (pok. nr 2) lub pocztą na adres urzędu: Urząd Gminy Damasławek, ul. Rynek 8, 62-110 Damasławek z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko konserwatora sieci wodociągowej” w nieprzekraczalnym terminie do 23 kwietnia 2021 roku do godziny 14:30.

Urząd Gminy Damasławek jest czynny w poniedziałek od 7:30 do 16:30, od wtorku do czwartku od 7:30 do 15.30, w piątek od 7:30 do 14:30.Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do Urzędu Gminy, nie data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 67-26-86-332 w godz. od 7:30 do 16:30 w poniedziałki, od 7:30 do 15:30 od wtorku do czwartku, od 7:30 do 14:30 w piątki.

Kwestionariusz osobowy

Klauzula