Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Goniec gminny

goniec gminny

Licznik odwiedzin

Przedszkole Publiczne w Damasławku – aktualności.

 

CO  SŁYCHAĆ  W  GRUPIE  UNIJNEJ, CZYLI  U MOTYLKÓW…

 

W grupie UNIJNEJ codziennie po zrealizowaniu podstawy programowej odbywają się dodatkowe zajęcia specjalistyczne. Codziennie na zajęcia wchodzi inny specjalista. I tak oto w poniedziałek mamy zajęcia rytmiczno – taneczne, we wtorek logopedię, w środę język angielski, w czwartek zajęcia korekcyjno – kompensacyjne a w piątek spotkania z psychologiem. Sami zobaczcie jak wesoło jest w naszej grupie…

 

Foto (1)

 


DZIEŃ  CHŁOPCA  W  GRUPIE  MOTYLKÓW

 

Przedszkolaki z naszego przedszkola wraz z swoimi Paniami obchodziły Dzień Chłopca. W grupie Motylków także obchodziliśmy to święto bardzo radośnie. Było wiele wspólnych zabaw i tańców. Następie chłopcy otrzymali od swoich koleżanek drobne upominki. Nie zabrakło także słodkości dla wszystkich dzieci z grupy. Po uśmiechu na buziach dzieci  widać, że wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za zakupienie upominków dla dzieci

 

Gminy partnerskie

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Rozlicz PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone