Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Damasławskie Wieści

goniec gminny

Licznik odwiedzin

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO OBWIĄZUJĄCY PODCZAS
ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 26.06.2020 ROKU

 

– do Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku

 DOWÓZ TRASA: –  MIĘDZYLESIE – MIĄŻA- DĄBROWA – DAMASŁAWEK

Międzylesie posesja nr 3 7:30 – Międzylesie PKS II 7:32 – Miąża – posesja nr 6 7:35
 – Międzylesie – centrum 7:38 – Gruntowice 7:42 – Międzylesie – posesja nr 34 7:45
– Dąbrowa – sklep 7:48 – Dąbrowa – posesja nr 34 7:50 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 7:53
– Dąbrowa – świetlica 7:55 – Dąbrowa- posesja nr 46 7:56 – Dąbrowa- PKS IV 7:57
– Damasławek – szkoła – 8:00.

 

ODWÓZ TRASA: –  MIĘDZYLESIE – MIĄŻA- DĄBROWA – DAMASŁAWEK

Damasławek – szkoła 8:17 – Międzylesie posesja nr 3 8:25 – Międzylesie PKS II 8:27 – Miąża – posesja nr 6 8:30– Międzylesie – centrum 8:33 – Gruntowice 8:37 – Międzylesie – posesja nr 34 8:41– Dąbrowa – sklep 8:43 – Dąbrowa – posesja nr 34 8:45 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 8:48
– Dąbrowa – świetlica 8:50 – Dąbrowa- posesja nr 46 8:52 – Dąbrowa- PKS IV 8:54.
DOWÓZ TRASA: KOPANINA- STARĘŻYNEK– STARĘŻYN-  DAMASŁAWEK

Kopanina – centrum 9:00 – Starężynek – posesja nr 11 9:02 – Starężynek – PKS 9:04
– Starężyn- posesja nr 21A 8:06 – Damasławek– szkoła 9:10.

 

ODWÓZ TRASA: KOPANINA- STARĘŻYNEK– STARĘŻYN-  DAMASŁAWEK

Damasławek – szkoła 9:30 – Starężyn- posesja nr 21A 9:34 – Starężynek PKS 9:36 – Starężynek – posesja nr 11 9:38 – Kopanina  9:40.

 

DOWÓZ TRASA: SREBRNA GÓRA – SMUSZEWO – MOKRONOSY – TURZA

Srebrna Góra skrzyżowanie 9:50 – Smuszewo posesja nr 30 9:55 – Smuszewo – posesja nr 3 9:57 – Smuszewo – posesja nr 18 10:00 – Smuszewo 1B 10:05 – Mokronosy
– hydrofornia 10:09- Mokronosy – sklep 10:13 – Mokronosy – koło strażnicy 10:15
– Mokronosy – posesja nr 2 10:18 – Turza – posesja nr 47 10:22 – Damasławek – szkoła 10:26.

 

ODWÓZ TRASA: SREBRNA GÓRA – SMUSZEWO – MOKRONOSY – TURZA

Damasławek – szkoła 10:45 – Turza – posesja nr 47 10:50 – Mokronosy – posesja nr 2 10:54 – Mokronosy – straż pożarna 10:57 – Mokronosy – sklep 11:00 – Mokronosy – hydrofornia 11:02 – Smuszewo – posesja nr 30 11:04 – Smuszewo – posesja nr 18 11:06 – Smuszewo – posesja
nr 3 11:08 – Smuszewo 1B 11:10 – Smuszewo – skrzyżowanie do Podolina 11:12 – Srebrna Góra – skrzyżowanie 11:13.

 

DOWÓZ TRASA: TURZA (sklep) – PIOTRKOWICE – JUNCEWO – DAMASŁAWEK

Turza – przystanek koło sklepu 11:15 – Turza – huby 11:17 – Turza – posesja nr 8 11:19 – Piotrkowice 11:25 – Piotrkowice – posesja nr 15 11:27 – Juncewo- posesja nr 73 11:32 – Juncewo- posesja nr 63 11:35 – Juncewo- posesja nr 60 11:37 – Juncewo – PKS 11:39 – Juncewo – posesja nr 55 11:42 – Damasławek – szkoła 11:45.

odwóz

 

ODWÓZ TRASA: TURZA (sklep) – PIOTRKOWICE – JUNCEWO – DAMASŁAWEK

Damasławek – szkoła 12:00 – Juncewo – posesja nr 55 12:02 – Juncewo-  PKS 12:04
– Juncewo – posesja nr 74 12:06 –  Juncewo- posesja nr 63 12:08 – Juncewo- posesja nr 60 12:10 – Piotrkowice 12:15 – Piotrkowice – posesja nr 15 12:17 – Turza – posesja nr 8 12:25 – Turza- huby 12:27 – Turza – sklep 12:30.

 

– do Szkoły Podstawowej w Niemczynie

 

DOWOZY NA TRASIE: KOZIELSKO – STĘPUCHOWO – NIEMCZYN

Kozielsko posesja nr 23 8:10 – Kozielsko – posesja nr 18 8:12 – Kozielsko – wieś 8:14
– Stępuchowo – Stara wieś 8:20 – Stępuchowo – wieś 8:22 – Stępuchowo– Pątnów 8:24 – Niemczyn – szkoła 8:30.

 

ODWOZY NA TRASIE: KOZIELSKO – STĘPUCHOWO – NIEMCZYN

Niemczyn szkoła 8:48 – Stępuchowo Pątnowo 8:50 – Stępuchowo wieś 8:52
– Stępuchowo Stara wieś 8:54 – Kozielsko wieś 8:56 – Kozielsko posesja nr 23 8:58
– Kozielsko – posesja nr 18 9:00.

 

DOWOZY NA TRASIE: RAKOWO – KOŁYBKI – NIEMCZYN

Rakowo  9:05 – Wiśniewo 9:08 – Wiśniewko – posesja nr 7 9:11 – Wiśniewko – posesja nr 9 9:15 – Kołybki – 9:17 – Kołybiec 9:20 – Niemczyn posesja nr 35 9:24 – Niemczyn szkoła 9:28.

 

ODWOZY NA TRASIE: RAKOWO – KOŁYBKI – NIEMCZYN

Niemczyn szkoła 9:47 – Rakowo 9:50 – Kołybki 9:52 – Wiśniewko 9:54 – Wiśniewko posesja nr 7 9:56 – Wiśniewo posesja nr 9 9:58  – Kołybiec 10:03 – Niemczyn – posesja
nr 35 10:05.

 

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone