Grudzień 2018
« Lis

Goniec gminny

Ruszyło głosowanie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019

W ramach tegorocznej edycji Powiatowego Budżetu Obywatelskiego z terenu Gminy Damasławek zgłoszono zadanie pn.

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr. 1606P w m. Niemczyn (kier. Stępuchowo). (Pozycja 1 na karcie do głosowania).

Zagłosować można drogą elektroniczną na adres e-mail – glosowanie@wagrowiec.pl lub w siedzibie Urzędu Gminy Damasławek (sekretariat).

KARTA DO GŁOSOWANIA

ZACHĘCAMY DO ODDAWANIA GŁOSÓW!

WÓJT GMINY DAMASŁAWEK
Jacek Matysiak

Już dziś – w poniedziałek 1 października rusza głosowanie na zadania zgłoszone w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019. W piątek 28 września odbyło się losowanie kolejności zadań, w jakiej zostały umieszczone na karcie do głosowania.

W dniach od  1 do 17 października bieżącego roku na terenie Powiatu Wągrowieckiego odbędzie się głosowanie dotyczące Powiatowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Będzie można głosować na jedno z 17  zadań, które znajdują się na karcie do głosowania. Ich kolejność została ustalona w trakcie losowania.

Prawo do głosowania ma każdy mieszkaniec Powiatu Wągrowieckiego posiadający czynne prawo wyborcze oraz każdy uczeń szkoły ponadpodstawowej / ponadgimnazjalnej w Powiecie Wągrowieckim.

Każdy może także przesłać e-mail z wypełnionym formularzem karty na adres: glosowanie@wagrowiec.pl. Karta może zostać zeskanowana bądź wysłana w wersji edytowalnej.

WAŻNE:

1. Każdy głosujący może oddać tylko jeden głos na jedno spośród wszystkich zadań.
  2. Karty muszą być opatrzone podpisem oraz musi być wskazany adres zamieszkania.
  3. W przypadku wysłania formularza pocztą e-mail jako podpis wystarczy wpisanie komputerowo imienia i nazwiska.

KARTA DO GŁOSOWANIA

Źródło informacji – https://www.wagrowiec.pl/541,aktualnosci?tresc=8773