październik 2021

System „Powiadomienia SMS”.

Wójt Gminy Damasławek przypomina, że każda osoba będąca użytkownikiem sieci komórkowej w standardzie GSM może zostać zarejestrowana w systemie informatycznym „Powiadomienia sms”. W celu rejestracji wymagane jest złożenie wniosku w siedzibie Urzędu Gminy Damasławek.

W ramach usługi każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma SMS na wskazany wcześniej numer telefonu komórkowego o treści dotyczącej następujących zagadnień:

1. Alarmy i zagrożenia – treści z dziedziny alarmy i zagrożenia wysyłane są  w przypadku wprowadzenia przez odpowiednie, uprawnione do tego służby stanów alarmowych i stanów zagrożenia, w tym m. in. ostrzeżenia meteorologiczne.
  2. Wydarzenia kulturalne – treści z dziedziny wydarzenia kulturalne dotyczą wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Damasławek.
  3. Komunikaty urzędowe – treści z dziedziny komunikaty urzędowe wysyłane są w razie potrzeb i przygotowywane są na podstawie oficjalnych decyzji, zarządzeń ogłoszeń Gminy Damasławek.
  4. Wydarzenia sportowe – treści z dziedziny wydarzenia sportowe, dotyczą wydarzeń sportowych, które są organizowane na terenie Gminy Damasławek.
  5. Awarie wodociągowe – treści z dziedziny awarie wodociągowe, wysyłane są w przypadku awarii sieci wodociągowej oraz w przypadku planowanych prac na sieci wodociągowej

Regulamin, wzór wniosku o rejestrację oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://gminadamaslawek.pl/powiadomienia-sms