Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Goniec gminny

goniec gminny

Licznik odwiedzin

Szkoła Podstawowa w Niemczynie – Od Pałuk, aż po Giewont śpiewamy kolędy.

Jak co roku, od ponad trzydziestu lat do gminy Damasławek przybyła delegacja holenderska z zaprzyjaźnionej gminy Oirschot. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczynie mieli swój znaczący udział w uatrakcyjnieniu pobytu tak znakomitym gościom. W piątek wieczorem 15 grudnia 2017 r. dzieci ze szkolnego zespołu ludowego Talarki, prowadzonego przez Panią Żanetę Buk, zaprezentowały się, w specjalnie na tą okazję przygotowanym koncercie „Od Pałuk, aż po Giewont śpiewamy kolędy”. W występach wzięli udział soliści: Marcelina Fabiszak, Alina Kaniewska, Kinga Malińska, Jakub Pędziński, Wiktoria Sobkowiak, Marta Korbal, Roksana Zjawińska oraz tancerze: Wanessa Czaplińska, Kacper Domagała, Marcelina Fabiszak, Alina Kaniewska, Michał Kucharski, Antosia Kuchcińska, Kinga Malińska, Jakub Pędziński, Krzysztof Skarbiński, Wiktoria Sobkowiak, Vanessa Ślężak, Kacper Wiśniewski, Michał Wypych, Kuba Żurowski, Karolina Kasperkowiak, Marta Korbal, Maciej Kucharski, Oliwier Kruk, Bianka Maciuba, Tatiana Maćkiewicz, Adrian Przybylski, Amelia Skarbińska, Hubert Skarbiński, Marcelina Smelkowska, Izabela Sucharska, Kinga Wiertel, Daniel Włodarczyk i Roksana Zjawińska. Dzieciom towarzyszył zespół młodych wykonawców w składzie: Aneta Koprowska, Marcelina Buk oraz saksofonista Mateusz Procyszyn, którzy zaprezentowali światowe przeboje świąteczne.

Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu koncertu serdecznie dziękujemy, przede wszystkim Pani Renacie Moeglich oraz Pani Orianie Politowskiej, za pomoc w wykonaniu scenografii i rekwizytów potrzebnych do występu.

 

Żaneta Buk

 

GALERIA

Foto (1)

Gminy partnerskie

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
8.30-16.30
wtorek-piątek:
7.30-15.30

Jak do nas dojechać?

Pogoda

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiecej o ciasteczkach.
Ok