styczeń 2022

Szkolenie „Inicjatywa JEREMIE – pożyczki na rozwój firm”.

IKONY

Szkolenie „Inicjatywa JEREMIE – pożyczki na rozwój firm”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Inicjatywa JEREMIE – pożyczki na rozwój firm”. Szkolenia odbędą się w Gnieźnie (dla powiatu gnieźnieńskiego i wągrowieckiego) i we Wrześni (dla powiatu wrzesińskiego i słupeckiego).

Celem szkolenia jest przedstawienie informacji o możliwościach wsparcia dla firm w postaci pożyczek, na realizację projektów inwestycyjnych, np.:

• zakup, budowę lub modernizację obiektów produkcyjno – usługowo – handlowych,
  • tworzenie nowych miejsc pracy,
  • zakup wyposażenia np. maszyn, urządzeń,
  • zakup środków transportu bezpośrednio związanych z celem realizowanego przedsięwzięcia,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych lub technicznych,
  • inne cele przyczyniające się do rozwoju firmy.

W trakcie szkolenia zaplanowano również warsztaty z zakresu przygotowania wniosku. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw..

Terminy i miejsce szkoleń:

• 18.09.2015 r. Gniezno, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, ul. Jana Pawła II 9/10, sala konferencyjna 2.47 (II piętro)
  • 23.09.2015 r. Września, Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni, ul. Wojska Polskiego 2, sala konferencyjna nr 19

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres:

j.jastrzebska@powiat-gniezno.pl, lub gniezno.fe@wielkopolskie.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W załączeniu program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

ZAŁĄCZNIKI:

LOGO