Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Goniec gminny

goniec gminny

Licznik odwiedzin

UWAGA! Zmiana godzin odjazdu autobusu szkolnego.

 

UWAGA !

14 października nastąpi jednodniowa zmiana godzin odjazdu autobusu szkolnego.

 

ODWOZY
Z ZESPOŁU SZKÓŁ POWSZECHNYCH IM. PIERWSZYCH PIASTÓW W DAMASŁAWKU

 

ODWOZY GODZ. 12:40

TRASA: DAMASŁAWEK – PIOTRKOWICE – MOKRONOSY – SMUSZEWO – SREBRNA GÓRA – DAMASŁAWEK 

 Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek – przedszkole 12:42 – Piotrkowice 12:45
– Piotrkowice – posesja nr 15 12:47 – Turza – posesja nr 8 14:51 – Turza- huby 12:53 – Turza
– sklep 12:55  – Turza – posesja nr 47 12:57 – Mokronosy – posesja nr 2 13:00 – Mokronosy
– straż pożarna 13:02 – Mokronosy – sklep 13:04 – Mokronosy – hydrofornia 13:06 – Smuszewo
– posesja nr 30 13:07 – Smuszewo – posesja nr 18 13:09 – Smuszewo – posesja nr 3 13:11
– Smuszewo 1B 13:15 – Smuszewo – skrzyżowanie do Podolina 13:19 – Srebrna Góra
– skrzyżowanie 13:21 – Komasin 13:23 – Damasławek – szkoła 13:27.

 

TRASA: DAMASŁAWEK –  MIĘDZYLESIE – DĄBROWA – DAMASŁAWEK

Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek-przedszkole 12:42 – Miąża – posesja nr 6 12:47
 – Międzylesie – centrum 12:51 – Gruntowice 12:55- Międzylesie – posesja nr 34 13:00
– Dąbrowa – sklep 13:07 – Dąbrowa – posesja nr 34 13:09 – Dąbrowa – posesja nr 58/1 13:10
– Dąbrowa – świetlica 13:12 – Dąbrowa- posesja nr 46 13:14 – Dąbrowa- PKS IV13:18
– Damasławek – szkoła – 13:22.

 

TRASA: DAMASŁAWEK – JUNCEWO – KOPANINA – DAMASŁAWEK

Damasławek – szkoła 12:40 – Damasławek – przedszkole 12:42 – Juncewo- posesja nr 73 12:45, Juncewo – posesja nr 63 12:47, Juncewo – posesja nr 60 12:49 – Juncewo – PKS 12:51
– Juncewo – posesja nr 55 12:52 – Damasławek – szkoła 12:54 – Starężyn- posesja nr 21A 13:00 – Starężynek PKS 13:02 – Starężynek – posesja nr 11 13:04 – Kopanina  13:06
– Damasławek – szkoła 13:10.

 

ODWOZY
ZE  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEMCZYNIE

 

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI

9:20
Niemczyn szkoła 9:20 – Rakowo 9:24 – Kołybki 9:27 – Wiśniewko 9:32 – Wiśniewko
-posesja nr 7 9:35 – Wiśniewo – posesja nr 9 9:37  – Kołybiec 9:45 – Niemczyn – posesja
nr 35 9:47 – Niemczyn szkoła 9:50.

 

TRASA: NIEMCZYN – STĘPUCHOWO – KOZIELSKO

9:50
Niemczyn szkoła 9:50 – Stępuchowo Pątnowo 9:52 – Stępuchowo wieś 9:54
– Stępuchowo Stara wieś 9:56 – Kozielsko wieś 10:05 – Kozielsko posesja nr 23 10:10
– Kozielsko – posesja nr 18 10:12 – szkoła Niemczyn 10:15.

 

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI

12:40
Niemczyn szkoła 12:40 – Rakowo 12:44 – Kołybki 12:47 – Wiśniewko 12:52 – Wiśniewko
-posesja nr 7 12:55 – Wiśniewo – posesja nr 9 12:57  – Kołybiec 13:05 – Niemczyn – posesja nr 35 13:07 – Niemczyn szkoła 13:10.

 

TRASA: NIEMCZYN – STĘPUCHOWO – KOZIELSKO

 13:35
Niemczyn szkoła 13:35 – Stępuchowo Pątnowo 13:37 – Stępuchowo wieś 13:39
– Stępuchowo Stara wieś 13:41 – Kozielsko wieś 13:50 – Kozielsko posesja nr 23 13:55
– Kozielsko – posesja nr 18 13:57 – szkoła Niemczyn 14:00.

 

 

Gminy partnerskie

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone