Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Licznik odwiedzin

Walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Damasławku.

 

 

 

Walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Damasławku.

 

 

Dnia 20 stycznia br. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Damasławku. Spotkanie w remizie OSP otworzył i prowadził druh Maciej Przybylski – Prezes damasławkiej OSP. Po uroczystym wniesieniu sztandaru Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Damasławku Cyprian Wieczorek odebrał ślubowanie od członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i wręczył „Brązowe odznaki MDP”: Kamilowi Budynek, Mateuszowi Grunwald, Nikodemowi Jung, Piotrowi Kośmider, Filipowi Niewiadomemu, Jakubowi Przybylski, Kacprowi Sokołowskiemu, Miłoszowi Stelmach. Ponadto dyplomem uznania wyróżniono opiekuna MDP druha Jarosława Lisieckiego. W zebraniu brali udział Wójt Gminy Damasławek Jacek Matysiak, Komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu bryg. Zbigniew Dziwulski, a także delegaci z pozostałych jednostek z terenu naszej gminy. Na koniec spotkania druhowie Maciej Przybylski i Dominik Niewiadomy wręczyli pamiątkowe kalendarze Jackowi Rozmarynowskiemu i Tadeuszowi Kaczmarkowi, w podziękowaniu za wsparcie udzielone damasławskiej OSP.

 

Opracowanie i foto: B. Szmania

 

GALERIA

Zdjęcia pamiątkowe.

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone