Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Kalendarz

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Damasławskie Wieści

goniec gminny

Licznik odwiedzin

Wyniki XV naboru wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Wyniki XV naboru wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Sprawiedliwości

 

Wójt Gminy Damasławek Jacek Matysiak informuje, że w związku z naborem wniosków na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Programu I, Priorytetu IIIB wniosek Gminy Damasławek został rozpatrzony pozytywnie.

W ogłoszonych wynikach XV naboru, Minister Sprawiedliwości, działając jako dysponent Funduszu Sprawiedliwości, po przeprowadzeniu procedury weryfikacji wniosków podjął decyzję w przedmiocie przyznania dotacji celowej na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Sprawiedliwości w zakresie nabycia wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa tj. defibrylatorów, toreb ratowniczych i innego sprzętu, z wyłączeniem pojazdów, dla jednostek sektora finansów publicznych – jednostek samorządu terytorialnego m. in. Gminie Damasławek.

W ramach zadania dla OSP w Damasławku planowany jest zakup defibrylatora AED i pilarki spalinowej do drewna. Dla OSP w Międzylesiu i OSP w Niemczynie planowany jest zakup agregatów prądotwórczych jednofazowych i przenośnych zestawów oświetleniowych. Dla OSP w Mokronosach zostanie zakupiona pilarka spalinowa do drewna.

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone