Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Licznik odwiedzin

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

 

 

22 czerwca 2017 roku w Publicznym Przedszkolu w Damasławku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Dzieci wraz ze swoimi Rodzicami oficjalnie rozpoczęły czas wakacji. Podczas uroczystości Dyrektor Przedszkola, Wójt Gminy  i Przewodniczący Rady Gminy Damasławek podziękowali Rodzicom za współpracę,  a Kadrze Pedagogicznej za wkład i zaangażowanie w pracę. Jednak najważniejszymi osobami w tym dniu byli mali podopieczni, którzy otrzymali dyplomy i z uśmiechem wkroczyli w kolejny etap swojej edukacji.

 

 

23 czerwca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku o godz. 8:30 odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017. Wzięli w niej udział uczniowie klas I–VI Szkoły Podstawowej, uczniowie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Rodzice oraz zaproszeni goście.

Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy Damasławek wręczyli gratulacje najlepszemu absolwentowi Szkoły Zawodowej w Damasławku Panu Marcinowi Bednarkowi. Podczas wręczenia gratulacji obecni byli Rodzice Pana Marcina. Uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

O godz. 9:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie trzecich klas Gimnazjum. Część oficjalną gimnazjaliści rozpoczęli pięknym Polonezem. Najlepsi absolwenci zostali wyróżnieni dyplomami i książkami. Gratulacje z rąk Dyrektora otrzymali również Rodzice wyróżnionych uczniów. Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy nagrodzili absolwenta Gimnazjum z najwyższą średnią – uczennicę Anastazję Kasperkowiak. Gratulacje otrzymali również rodzice Anastazji.

Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy i Przewodnicząca Rady Rodziców ufundowali nagrody dla Anny Woźniak i Wiktora Galińskiego – absolwentów Gimnazjum, którzy najlepiej zdali egzamin gimnazjalny.

 

Foto (1)

 

Również uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczynie w tym dniu o godz.11:00 pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystą galą na sali gimnastycznej. Tradycyjnie były nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów i ich Rodziców oraz krótki program artystyczny. W związku z reformą oświaty w tym roku nie było absolwentów kończących Szkołę Podstawową w Niemczynie.

Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy podziękowali, Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom obsługi i Uczniom za pracę i naukę, jednocześnie życzyli wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.

 

Sporządziła – Agnieszka Furmaniak

 

Foto (1)

 

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone