wrzesień 2021

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wasza organizacja odczuwa skutki kryzysu? Zatrudniacie pracowników na podstawie umowy o pracę lub współpracujecie z kimś na podstawie umowy zlecenie i zastanawiacie się czy Wasza organizacja może ubiegać się o jakieś środki w ramach Tarczy Antykryzysowej? Zapisz się na szkolenie i dowiedz się czy Wasza organizacja ma szansę pozyskać środki będące w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu zapraszają fundacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne i inne podmioty o charakterze społecznym, na szkolenie, które odbędzie się 12 maja 2021 (środa) o godz. 10.00 na platformie zoom.

Podczas szkolenia poruszymy takie tematy jak:

– zasady ubiegania się o dofinansowanie części wynagrodzeń (art. 15 zze),  w tym omówienie wniosku i najczęściej popełnianych błędów,

– zasady ubiegania się o pożyczkę 5000 zł w tym omówienie wniosku i najczęściej popełnianych błędów,

– zasady ubiegania się o dotację 5000 zł dla podmiotów mających odpowiednie przeważające kody PKD w tym omówienie wniosku i najczęściej popełnianych błędów,

– sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy z Poznaniu, którzy na co dzień zajmują się rozpatrywaniem wniosków organizacji pozarządowych.

Przewidywany czas szkolenia to 1,5 godziny i może w nim wziąć udział każda organizacja, której siedziba lub odział są zarejestrowane na terenie Wielkopolski lub której działania zwiększają jakość życia mieszkańców Wielkopolski. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu maja organizacje członkowskie WRK. Spotkanie dodatkowo będzie okazją do podyskutowania o tym, jakiego wsparcia potrzebują organizacje pozarządowe, a także jak miałoby wyglądać miejsce oferujące wsparcie NGO-som.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 11 maja do godz. 16 lub do wyczerpania miejsc. Organizacjom, które zgłoszą się na szkolenie, do godz. 20 zostanie wysłany w osobnym mailu aktywny link do spotkania. Proszę pamiętać także o sprawdzeniu folderu spam.

REJESTRACJA: https://wrk.org.pl/szkolenie-srodki-z-powiatowego-urzedu-pracy-dla-ngo-w-ramach-tarczy-antykryzysowej/

Nie czekaj. Zapisz się już dziś!