Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Damasławskie Wieści

goniec gminny

Licznik odwiedzin

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W NIEMCZYNIE 25 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

 

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W NIEMCZYNIE

25 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

 

 DOWOZY do godz. 7:55 Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Publiczne Przedszkole
z oddziałami zamiejscowymi – Niemczyn (budynek SP w Niemczynie).

 

TRASA: RAKOWO – KOŁYBKI – NIEMCZYN

Rakowo 6:50 – Wiśniewo 6:55 – Wiśniewko – posesja nr 7 7:00 – Wiśniewko – posesja nr 9 7:05 – Kołybki – 7:10 – Kołybiec 7:15 – Niemczyn posesja nr 35 7:20 – Niemczyn szkoła 7:25.

 

TRASA: KOZIELSKO – STĘPUCHOWO – NIEMCZYN

 Kozielsko posesja nr 23 7:30 – Kozielsko – posesja nr 18 7:33 – Kozielsko – wieś 7:35
– Stępuchowo – Stara wieś 7:40 – Stępuchowo – wieś 7:42 – Stępuchowo– Pątnów 7:44 – Niemczyn – szkoła 7:50.

 

ODWOZY ZE  SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEMCZYNIE

 

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI

11:25

Niemczyn szkoła 11:25 – Rakowo 11:29 – Kołybki 11:32 – Wiśniewko 11:37 – Wiśniewko
-posesja nr 7 11:40 – Wiśniewo – posesja nr 9 11:43 – Kołybiec 11:52 – Niemczyn – posesja
nr 35 11:55 – Niemczyn szkoła 11:58.

 

TRASA: NIEMCZYN – STĘPUCHOWO – KOZIELSKO

 12:00

Niemczyn szkoła 12:00 – Stępuchowo Pątnowo 12:05 – Stępuchowo wieś 12:08
– Stępuchowo Stara wieś 12:10 – Kozielsko wieś 12:14 – Kozielsko posesja nr 23 12:16
– Kozielsko – posesja nr 18 12:18 – szkoła Niemczyn 12:23.

 

TRASA: NIEMCZYN – RAKOWO – KOŁYBKI

12:40

Niemczyn szkoła 12:40 – Rakowo 12:44 – Kołybki 12:47 – Wiśniewko 12:52 – Wiśniewko
-posesja nr 7 12:55 – Wiśniewo – posesja nr 9 12:57  – Kołybiec 13:05 – Niemczyn – posesja nr 35 13:07 – Niemczyn szkoła 13:10.

 

 

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone