Dzienne archiwum: 26 listopada, 2021

Niebieskie tło. Szara ramka. Herb gminy na dole. Napis: Dzierżawa nieruchomości.

Wykaz nieruchomości gruntowych położonych w Dąbrowie i Piotrkowicach stanowiących własność gminy Damasławek, przeznaczonych do wydzierżawienia.

Obręb

2300 m2

800,00 zł + VAT rocznie
75,00 zł + VAT rocznie

Przedmiotowe nieruchomości wykorzystywane są jako grunty usługowe, tereny mieszkaniowe, ogrody przydomowe.

Podany czynsz z tytułu dzierżawy gruntu obliczany jest na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Damasławek nr Or.0050.76.2014 z dnia 9 lipca 2014 r. w sprawie ustalenia stawek czynszu dzierżawnego i najmu dla nieruchomości stanowiących własność gminy Damasławek.

Termin oddania nieruchomości w dzierżawę od momentu podpisania umowy na okres do 3 lat.

Termin wnoszenia opłat zostanie określony w umowach dzierżawy.

Wykaz zostaje wywieszony w terminie od dnia publikacji informacji o wykazie w prasie lokalnej – „Tygodnik Wągrowiecki” na okres 21 dni, na tablicy ogłoszeń w siedzibie tut. urzędu, na tablicy ogłoszeń sołectw: Dąbrowa i Piotrkowice (w sposób zwyczajowo przyjęty w danej miejscowości) oraz na stronach internetowych urzędu: www.gminadamaslawek.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej www.damaslawek.nowoczesnagmina.pl.