Dzienne archiwum: 6 grudnia, 2021

Damasławskie Mikołajki.

W niedzielne popołudnie na rynku w Damasławku było bardzo świątecznie, a to za sprawą Mikołajek.
Na przybyłych czekało wiele atrakcji: animacje z Planetą Świetnej Zabawy, wizyta Świętego Mikołaja i Śnieżynki, występy artystyczne, fotobudka oraz zimowe smakołyki. Dopełnieniem wydarzenia była inauguracja iluminacji świątecznych, które rozbłysnęły po wspólnym odliczaniu. Zaskoczeniem była świąteczna podświetlana ramka, która stanęła na rynku i zaprasza do wspólnych zdjęć.

Dziękujemy KGW Piotrkowiczanki oraz KGW Stepuchowianki za serwowanie świątecznych smakołyków, dzieciom za wspaniałe występy artystyczne, a nauczycielom za ich przygotowanie. Podziękowania kierujemy również do druhów z OSP Damasławek oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

Cieszymy się, że pogoda dopisała i wspólnie mogliśmy świętować Mikołajki oraz wprowadzić świąteczną atmosferę.

„Poznaj Polskę”

18 listopada uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Damasławku zwiedzali Gdynię.

Było to możliwe dzięki ministerialnemu programowi Poznaj Polskę.

Projekt wycieczki przygotowany przez nauczycieli uzyskał akceptację, dzięki której szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 3 764,00 zł.

Podczas wycieczki dzieci zwiedzały atrakcje miasta m.in. okręt – muzeum ORP „Błyskawica” i Centrum Nauki Experyment.

terminy komisji rady gminy damasławek

Terminy posiedzeń komisji i sesji Rady Gminy Damasławek na miesiąc grudzień 2021 roku.

WYZNACZONO

TERMINY KOMISJI I SESJI

RADY GMINY DAMASŁAWEK NA MIESIĄC GRUDZIEŃ 2021 ROKU

Komisja Oświaty, Samorządności i Zdrowia (UG)