Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Licznik odwiedzin

Informacja o powiadomieniach sms.

 

 

Urząd Gminy informuje, że został uruchomiony informatyczny system „Powiadomienia SMS”.

 

W ramach usługi każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma SMS na wskazany wcześniej numer telefonu komórkowego o treści dotyczącej następujących zagadnień:

a) Alarmy i zagrożenia – treści z dziedziny alarmy i zagrożenia wysyłane są  w przypadku wprowadzenia przez odpowiednie, uprawnione do tego służby stanów alarmowych i stanów zagrożenia. W przypadku wystąpienia zagrożenia na danym terenie informacje zostaną wysłane do wszystkich użytkowników przypisanych do zagrożonych miejscowości.

b) Wydarzenia kulturalne – treści z dziedziny wydarzenia kulturalne dotyczą wydarzeń kulturalnych na terenie Gminy Damasławek.

c) Komunikaty urzędowe – treści z dziedziny komunikaty urzędowe wysyłane są w razie potrzeb i przygotowywane są na podstawie oficjalnych decyzji, zarządzeń ogłoszeń Gminy Damasławek.

d) Wydarzenia sportowe – treści z dziedziny wydarzenia sportowe, dotyczą wydarzeń sportowych, które są organizowane na terenie Gminy Damasławek.

e) Awarie wodociągowe – treści z dziedziny awarie wodociągowe, wysyłane są w przypadku awarii sieci wodociągowej oraz w przypadku planowanych prac na sieci wodociągowej związanych z przerwą w dostawie wody.

Aby skorzystać z usługi należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usługi dla użytkowników systemu „Powiadomienia SMS” i złożyć w Urzędzie Gminy Damasławek wniosek o rejestrację w systemie. Wniosek można pobrać ze strony www.gminadamaslawek.pl

 

 

Zachęcamy do korzystania z systemu
„Powiadomienia SMS”.

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone