Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

wrzesień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Licznik odwiedzin

Konsultacje Społeczne projektu „Strategii Terytorialnej obszaru Partnerstwa Razem dla Rozwoju”

 

Wójt Gminy Damasławek zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Strategii Terytorialnej obszaru Partnerstwa Razem dla Rozwoju”.

Partnerstwo Razem dla Rozwoju jest niezinstytucjonalizowaną formą współpracy 5 jednostek samorządu terytorialnego szczebla powiatowego i gminnego tj. Powiatu Wągrowieckiego, Gminy Janowiec Wielkopolski, Gminy Kcynia, Gminy Damasławek, Gminy Wapno.

Strategia Terytorialna Partnerstwa Razem dla rozwoju obejmuje lata 2021 – 2030.

Stworzenie wspólnej strategii terytorialnej Partnerstwa, w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego, poprzedził etap wspólnej diagnozy obszaru Partnerstwa. Główne wnioski raportu diagnostycznego zostały wykorzystane w strategii.

Zarówno w raporcie diagnostycznym jak i w strategii terytorialnej Partnerstwa Razem dla rozwoju, zidentyfikowano społeczne, gospodarcze, środowiskowe i przestrzenne powiązania funkcjonalne, które występują na obszarze Partnerstwa.

Powody opracowania strategii terytorialnej to zarówno potrzeby i wyzwania przed jakimi stoi społeczność obszaru Partnerstwa a także nowe możliwości jakie daje nowa perspektywa finansowej UE 2021 – 2027 oraz krajowe programy wsparcia.

Konsultacje są prowadzone w terminie do dnia 26.09.2021 r.

Do udziału w procesie konsultacji projektu „Strategii Terytorialnej obszaru Partnerstwa Razem dla Rozwoju” zapraszamy mieszkańców, samorządy, partnerów społecznych i gospodarczych oraz wszystkich zainteresowanych.

W związku z sytuacją epidemiczną COVID-19 oraz w trosce o zdrowie mieszkańców obszaru Partnerstwa, konsultacje projektu Strategii odbywać się będą drogą elektroniczną. Wszelkie uwagi i wnioski należy zgłaszać w terminie do dnia 26.09.2021 r., za pomocą formularza dostępnego poniżej, na adres: sekretariat@damaslawek.nowoczesnagmina.pl

 

Formularz zgłaszania uwag do projektu Strategii Terytorialnej obszaru Partnerstwa Rezem dla rozwoju.

 

Projekt Strategii Terytorialnej obszaru Partnerstwa Razem dla Rozwoju.

 

Załącznik nr 1 Strategii Terytorialnej Partnerstwa Razem dla rozwoju.

 

Załącznik nr 2 Strategii Terytorialnej Partnerstwa Razem dla rozwoju.

 

Załącznik nr 3 Strategii Terytorialnej Partnerstwa Razem dla rozwoju.

 

Klauzula informacyjna

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone