Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Licznik odwiedzin

Podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowaniach i organizacji wizyty delegacji z Gminy Oirschot (z Holandii).

 

 

Składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach i organizacji wizyty delegacji z Gminy Oirschot (z Holandii) w naszej gminie w dniach 14 – 18.12.2016 r.

 

W tym w szczególności dziękuję:

 

Rodzinom goszczącym delegację holenderską w osobach:

 

Państwu Alicji i Leszkowi Górskim, Zofii i Jackowi Jabłońskim, Karolinie i Bernardowi Mnichowskim, Elżbiecie i Dariuszowi Bogaczyk oraz Pani Iwonie Żok;

 

Osobom zaangażowanym w pakowanie i rozwożenie paczek, tj.:

 

Członkom Towarzystwa Współpracy Gminy Damasławek z Zagranicą – Państwu Alicji i Leszkowi Górskim, Pani Alicji Ziółkowskiej,  Panu Jackowi Jabłońskiemu, Pani Karolinie Mnichowskiej, Panu Pawłowi Kominiarek, Panu Zdzisławowi Grajek;

Szkolnemu Klubowi Wolontariatu – uczennicom: Dominice Twarożek z  kl. III a gimnazjum, Nikoli Maroszek z kl. II a gimnazjum, Paulinie Rożak z kl. III ZSZ, Julii  Jadach z kl. III a gimnazjum, Paulinie Kulpińskiej z kl. I technikum;

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Damasławku Pani Annie Grzewińskiej i pracownikom Ośrodka w osobach: Pani Paulinie Chmielewskiej, Pani Marii Wiśniewskiej, Pani Ewie Haja, Pani Anecie Maćkowskiej;

 

Uczniom Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku wraz z Paniami Elżbietą Bogaczyk i Hanną Woźniak za przygotowanie upominków;

 

Uczniom Szkoły Podstawowej w Niemczynie i Paniom Żanecie Buk oraz Marioli Łukomskiej za przygotowanie występu artystycznego.

 

 

WÓJT GMINY DAMASŁAWEK

Jacek Matysiak

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone