Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Licznik odwiedzin

Przekazanie sprzętu zakupionego ze środków Fundacji ENEA, przedstawicielom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu nasze gminy.

 

 

Dnia 22 grudnia br. o godz. 10.00 w Remizie OSP przy ul. Wspólnej 2 w Damasławku, odbyło się przekazanie sprzętu zakupionego ze środków Fundacji ENEA, przedstawicielom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu nasze gminy.

 

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście:

Jarosław Popowski Dyrektor Oddziału Poznań ENEA S. A.

Zygmunt Wierzbicki Dyrektor RD Chodzież ENEA S. A.

Danuta Tabaka Kierownik Biura Public Relations i Komunikacji Rzecznik prasowy ENEA S. A.

Wojciech Ollek Przewodniczący Rady Gminy Damasławek

Zbigniew Dziwulski Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu

Andrzej Kuraszkiewicz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wągrowcu

Cyprian Wieczorek Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP
w Damasławku

Po oficjalnym przywitaniu zebranych przez Wójta Gminy Damasławek Jacka Matysiaka, druh Maciej Przybylski Komendant Gminny Związku OSP RP zaprezentował zakupiony sprzęt. Po prezentacji nastąpiło oficjalne przekazanie sprzętu przez Wójta Gminy Damasławek i Dyrektora Oddziału Poznań ENEA S. A. przedstawicielom OSP. Sprzęt odebrali druhowie:

Maciej Przybylski Prezes OSP w Damasławku,

Tadeusz Janas Prezes OSP w Niemczynie,

Tadeusz Broniarczyk Prezes OSP w Międzylesiu,

Mariusz Dereziński Prezes OSP w Mokronosach.

Wójt Gminy Damasławek Jacek Matysiak w imieniu wspólnoty samorządowej, a także druhowie Cyprian Wieczorek i Maciej Przybylski w imieniu strażaków, przekazali na ręce Jarosława Popowskiego Dyrektora Oddziału Poznań ENEA S. A. podziękowania dla całej Grupy ENEA. Fundacja ENEA z siedzibą w Poznaniu przyznała Gminie Damasławek wsparcie finansowe w wysokości 49.996 zł.

 

Sporządził – Bolesław Szmania.

 

GALERIA

Foto (1)

Foto. Bolesław Szmania.

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone