Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Licznik odwiedzin

Szkoła Podstawowa w Niemczynie – Jarmark świąteczny – 9.12.2017 r.

Pochmurny weekend oznacza nudę? Nic podobnego! Na sobotnie popołudnie 9 grudnia 2017 r. cała społeczność szkolna czekała od kilku tygodni. W międzyczasie kosze i kartony w klasach zamieniały się w małe magazyny przepięknych, własnoręcznie wykonywanych ozdób świątecznych. W prace zaangażowali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły oraz rodzice. Przedświąteczna atmosfera udzielała się wszystkim. Do szkoły zgłaszali się sponsorzy, którzy pamiętali ubiegłoroczny jarmark: pani Justyna Staniak, pani Lucyna Smelkowska, pani Anna Sakłak, pani Danuta Malińska, pani Agata Król oraz panie, które ufundowały słodki poczęstunek.

„Już świąteczny zbliża się czas” – pod takim tytułem odbył się tegoroczny kiermasz zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Niemczynie wraz z rodzicami. Oprócz możliwości kupna ozdób i artykułów świątecznych dodatkową atrakcją była kawiarenka z kawą, ciastem i goframi oraz aukcja choinek ufundowanych przez państwo Krystynę i Rafała Kasperkowiaków oraz losy. Świąteczny kiermasz nie mógł się odbyć bez muzyki. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich zespół wokalno- instrumentalny „Grupa Przyjaciół” w składzie Aneta Koprowska, Kamila Dolacka, Marcelina Buk, Grzegorz Kaszuba i Mateusz Procyszyn, a uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w piosenkach, tańcach oraz grze na fletach. Kiermasz uświetnili swoją obecnością Dyrektor Szkoły pani Renata Jung oraz zaproszeni goście: wójt gminy Danasławek pan Jacek Matysiak z małżonką, przewodnicząca Koła Emerytów i Rencistów pani Urszula Kasperkowiak, sołtys wsi Niemczyn pan Ryszard Rozmarynowski, radni wsi Niemczyn pan Piotr Łukomski oraz pan Tomasz Janas.

Olbrzymią pracę w zorganizowanie tej imprezy włożyli rodzice. To kolejna akcja dochodowa na rzecz szkoły w tym roku, którą zorganizowali. Wcześniej, 25 listopada 2017 r. w niemczyńskiej sali wiejskiej odbyła się zabawa andrzejkowa, z której dochód również przeznaczono na ten cel.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Żaneta Buk

 

GALERIA

Foto (1)

Foto. SP Niemczyn 

 

PEŁNA GALERIA – KLIKNIJ

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
CLOSE
CLOSE