Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Licznik odwiedzin

Szkoła Podstawowa w Niemczynie – Od Pałuk, aż po Giewont śpiewamy kolędy.

Jak co roku, od ponad trzydziestu lat do gminy Damasławek przybyła delegacja holenderska z zaprzyjaźnionej gminy Oirschot. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczynie mieli swój znaczący udział w uatrakcyjnieniu pobytu tak znakomitym gościom. W piątek wieczorem 15 grudnia 2017 r. dzieci ze szkolnego zespołu ludowego Talarki, prowadzonego przez Panią Żanetę Buk, zaprezentowały się, w specjalnie na tą okazję przygotowanym koncercie „Od Pałuk, aż po Giewont śpiewamy kolędy”. W występach wzięli udział soliści: Marcelina Fabiszak, Alina Kaniewska, Kinga Malińska, Jakub Pędziński, Wiktoria Sobkowiak, Marta Korbal, Roksana Zjawińska oraz tancerze: Wanessa Czaplińska, Kacper Domagała, Marcelina Fabiszak, Alina Kaniewska, Michał Kucharski, Antosia Kuchcińska, Kinga Malińska, Jakub Pędziński, Krzysztof Skarbiński, Wiktoria Sobkowiak, Vanessa Ślężak, Kacper Wiśniewski, Michał Wypych, Kuba Żurowski, Karolina Kasperkowiak, Marta Korbal, Maciej Kucharski, Oliwier Kruk, Bianka Maciuba, Tatiana Maćkiewicz, Adrian Przybylski, Amelia Skarbińska, Hubert Skarbiński, Marcelina Smelkowska, Izabela Sucharska, Kinga Wiertel, Daniel Włodarczyk i Roksana Zjawińska. Dzieciom towarzyszył zespół młodych wykonawców w składzie: Aneta Koprowska, Marcelina Buk oraz saksofonista Mateusz Procyszyn, którzy zaprezentowali światowe przeboje świąteczne.

Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu koncertu serdecznie dziękujemy, przede wszystkim Pani Renacie Moeglich oraz Pani Orianie Politowskiej, za pomoc w wykonaniu scenografii i rekwizytów potrzebnych do występu.

 

Żaneta Buk

 

GALERIA

Foto (1)

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
CLOSE
CLOSE