Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Licznik odwiedzin

Warsztaty międzypokoleniowe – „Poznaj mój świat” – GOK Damasławek.

 

 

Warsztat Poznaj mój świat będzie okazją do szczególnego spotkania międzypokoleniowego. Poprzez pracę z rysunkiem, ruchem i relaksacją uczestnicy obudzą swoją wyobraźnię i będą mieli sposobność pogłębić lub też odkryć na nowo te szczególne relacje. Jak sobie wyobrażamy naszą bardzo odległą, prehistoryczną przeszłość? Czy potrafimy wspólnie marzyć? To jedne z pytań, które będą towarzyszyć warsztatom.
Podczas trzech dni będziemy doświadczać, odkrywać i nazywać obszary porozumienia i potencjalnej wymiany jak i rejony, w których trudniej w życiu codziennym znaleźć wspólny język. Warsztat zakończymy otwartym spotkaniem podsumowującym, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję podzielić się z innymi osobami swoim doświadczeniem.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wnuczki i wnuków (w wieku od 9-12 lat) wraz z swoimi babciami lub dziadkami (lub innymi starszymi opiekunami – np. ukochaną ciocią czy wujkiem). Warsztaty odbędą się w dniach 12-14 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku, ostatniego dnia warsztatu odbędzie się otwarte spotkanie podsumowujące. Warsztaty są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, chęć wzięcia udziału w warsztatach oraz jakiekolwiek pytania prosimy zgłaszać telefonicznie: 722334760 lub mailowo na adres: gorska.mart@wp.pl

 

Warsztaty poprowadzi Hanna Kanecka, doktorantka kierunku Wiedza o teatrze na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, gdzie spełnia się w roli pedagożki. Jest również twórczynią instalacji dla rodzin z dziećmi (DOoKOŁA), a prywatnie mamą pięcioletniej Stefki.

Warsztat jest częścią projektu Przyszłość | Przeszłość, realizowanego w ramach Festiwalu Nowa Siła Kuratorska, którego organizatorami są Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Fundacja Render.

 

Źródło – GOK DAMASŁAWEK

http://damaslawek.pl/2017/04/18/poznaj-moj-swiat/

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone