Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

wrzesień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Licznik odwiedzin

Dwa białe konie obok siebie.

Weekend na stadionie

 
17 i 18 lipca na terenie Gminnego Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego odbyło się wydarzenie sportowo-artystyczne, które rozpoczął Turniej w Piłkę Nożna o Puchar Wójta Gminy Damasławek. Po zaciętej rywalizacji siedmiu drużyn, zwycięzcami turniej został zespół z Międzylesia. Od godziny 13:00 zaczął funkcjonować mobilny punkt szczepień, w którym zaszczepiło się 130 osób. W sobotnie popołudnie rozpoczęły się dwudniowe III Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w powożeniu zaprzęgami konnymi. Pod wieczór wydarzenie uświetnił występ artystyczny mieszkanek naszej gminy – Adrianny Wronkowskiej oraz Zofii Sierszulskiej. Następnie odbyła się zabawa taneczna z DJ Cubase.
 
W niedzielę o godzinie 10:00 rozpoczęła się dalsza część mistrzostw, których zwycięzcami zostali:
kategoria kuce pary – Dominika Rimke,
kategoria duże konie single – Katarzyna Wieczorek,
kategoria duże konie pary – Dawid Gawroński.
 
Na zwycięzców czekały puchary, nagrody oraz fotele ufundowane przez firmę Polinova Polska.
O godzinie 14:00 zrobiło się bardzo muzycznie, a to za sprawą koncertu Krzysztofa Koniarka. Podczas całego wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci – dmuchańców, przejażdżek kucykami, popcornu czy waty cukrowej. Na dorosłych czekały stanowiska gastronomiczne przygotowane przez KGW Damasławianki oraz KGW Turzanki.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wspaniałego wydarzenia.
 

Turniej w Piłkę Nożna o Puchar Wójta Gminy Damasławek

III Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w powożeniu zaprzęgami konnymi

Zabawa taneczna z DJ Cubase

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone