Przejdź do treści
Dziś jest:
A+ A-

Menu

Zobacz także

Kalendarz

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Licznik odwiedzin

WOŚP – Damasławek 2017 r.

 

 

 

 

Wójt Gminy Damasławek dziękuje Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Damasławku  za zorganizowanie 25. Finału WOŚP, a także wszystkim którzy zaangażowali się w organizację przedsięwzięcia tj.:

Wolontariuszom: Wiktorii Bialik, Katarzynie Bogaczyk, Jagodzie Januchowskiej, Katarzynie Jaskólskiej, Marcelowi Kurek, Joannie Maciejewskiej, Izabeli Mróz, Julii Papierskiej, Dominikowi Pietrzyckiemu, Wiktorii Sokołowskiej, Jakubowi Sokołowskiemu, Oliwii Szczepaniak, Zuzannie Szweda, Bogumile Szweda oraz Tymoteuszowi Szweda;

Artystom: dzieciom z Przedszkola Publicznego w Damasławku i Niemczynie oraz nauczycielom, zespołowi tanecznemu ze Szkoły Podstawowej w Niemczynie oraz opiekunowi pani Marzannie Huszcza, dzieciom z ZSP im. Pierwszych Piastów w Damasławku oraz pani Elżbiecie Bogaczyk, formacjom Tanecznym Chatelet I i II działającym przy GOK Damasławek oraz pani Natalii Kopydłowskiej, zespołom rytmiczno- tanecznym Brzdące I i II, wolontariuszom z ZSP oraz pani Marioli Kominiarek;

Fundatorom gadżetów i sponsorom: Staroście Powiatu Wągrowieckiego panu Tomaszowi Krancowi, Cukierni Wielkopolska, pani Alicji Tubackiej, Silverado City w Bożejewiczkach, Aeroklubowi w Inowrocławiu, Stowarzyszeniu Diabetyków w Damasławku- pani Jadwidze Sierszulskiej i pani Irenie Jach, Cukierni- panu Sławomirowi Cholewiński, panu Karolowi Linetty, Cafe Wilish w Wągrowcu, Aquapark w Wągrowcu, Park dinozaurów „ Zaurolandia” w Rogowie, Fotopater- panu Robertowi Pater, Catering- pani Krystynie Wiśniewskiej, OSP Damasławek oraz księdzu Bogdanowi Łybkowi.

 

Zebrano : 10 922,26 zł oraz 47,52 euro.

 

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację 25. Finału WOŚP oraz uczestniczyli w wydarzeniu.

 

Źródło informacji: GOK Damasławek

Zobacz także

Godziny pracy

poniedziałek:
7:30 -16:30
wtorek - czwartek:
7:30 -15:30
piątek:
7:30 -14:30

Jak do nas dojechać?

Urząd Gminy Damasławek, Rynek 8, 62-110 Damasławek
Wszelkie Prawa Zastrzeżone