Logo Gminy Damasławek

Dobra wiadomość dla mieszkańców!

Ocena 0/5

 KPO_logo  

Gmina Damasławek znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały dofinansowanie w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Pozyskaliśmy aż 1 350 000 zł na budowę sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kozielsko.

Warto podkreślić, że nasz projekt zajął 8. miejsce spośród 135 wniosków, co jest dużym sukcesem i potwierdzeniem jego wysokiej jakości.

Dzięki tej inwestycji:

✔️ poprawi się stan środowiska naturalnego

✔️ zwiększy się dostęp do infrastruktury wodno-kanalizacyjnej

✔️ wzrośnie atrakcyjność terenów pod zabudowę

✔️ stworzymy lepsze warunki dla rozwoju turystyki i rekreacji

Realizacja zadania planowana jest jeszcze w 2025 roku.

To kolejny krok w stronę nowoczesnej i przyjaznej mieszkańcom gminy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności