Logo Gminy Damasławek

Zakończyliśmy kolejną inwestycję

Ocena 0/5

Dokonaliśmy odbioru kolejnego przedsięwzięcia. Zakończyły się prace związane z odnowieniem elewacji zabytkowego budynku komunalnego przy ul. Janowieckiej w Damasławku. Nieruchomość figuruje w ewidencji zabytków. Aktualnie w budynku znajdują się lokale komunalne.

W ramach inwestycji wykonano następujące prace:
- odnowienie i uzupełnienie tynków oraz okładzin architektonicznych,
- częściową wymianę okien,
- montaż nowych rynien i rur spustowych,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich,
- częściowa renowacja pokrycia dachowego.

Wykonawcą zadania była firma MAT-POL Mateusz Podraza z Przysieki. Wartość inwestycji to ponad 230 000,00 złotych. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w kwocie 147 000,00 złotych

Galeria zdjęć

Zakończyliśmy kolejną inwestycję 5 Zakończyliśmy kolejną inwestycję 4 Zakończyliśmy kolejną inwestycję 3 Zakończyliśmy kolejną inwestycję 2 Zakończyliśmy kolejną inwestycję 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności