Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

II Festyn Rodzinny

Ocena 0/5

W niedzielę, 19 listopada w Zespole Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku odbył się II Festyn Rodzinny “Czystego Powietrza”. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Urzędu Gminy Damasławek, nauczyciele z ZSP Damasławek oraz Nadleśnictwo Durowo przygotowali szereg atrakcji związanych z ekologią oraz przyrodą. Z okazji Dnia Czystego Powietrza Cyprian Wieczorek Wójt Gminy Damasławek ogłosił konkurs na “Najpiękniejsze Leśne Drzewo”.

Konkurs został skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Damasławek i został podzielony na 3 kategorie:
- klasa 1- 3: uczniowie mieli do wykonania plakat/rysunek przedstawiający najpiękniejsze leśne drzewo,
- klasa 4-6: uczniowie mieli za zadanie wykonać w formie przestrzennej leśne drzewo,
- klasa 7-8: uczniowie mieli za zadanie wykonać fotografię przedstawiającą najpiękniejsze leśne drzewo.

Festyn był okazją do wręczenia nagród i wyróżnień, które otrzymali:

W grupie klasy 1 – 3:
1. Izabela Kościelska,
2. Maja Lewandowska,
3. Adam Różewski.
Wyróżnienie: Vanessa Woźniak oraz Antonina Lange.

W grupie klasy 4-6:
1. Kacper Łysy,
2. Maja Cielińska,
3. Mikołaj Szymański.
Wyróżnienie: Michał Maciuba oraz Aleksandra Napierała.

W grupie klasy 7-8:
1. Anna Małecka,
2. Jacek Woźniak-Konieczny,
3. Filip Wojciechowski.
Wyróżnienie: Maja Nowicka oraz Klaudia Sujka.

Podczas festynu dokonano przecięcia wstęgi i symbolicznego otwarcia ogólnodostępnej przestrzeni edukacyjnej wybudowanej przy ZSP Damasławek w ramach projektu "Klasa z drewna” oraz posadzono drzewo w ramach programu ,,Czyste powietrze”. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekał słodki poczęstunek serwowany przez pracowników ZSP Damasławek. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Laureatom, a uczestnikom festynu dziękujemy za wspólną zabawę.
Gmina Damasławek otrzymała dofinansowanie w wysokości 83 413,46 zł z Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych na projekt “Klasa z drewna”. Zadanie realizowane jest na terenie Zespołu Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku. W ramach zadania przy szkole powstaje ogólnodostępna przestrzeń edukacyjno-rozrywkowa składająca się z ławek, wiaty, gier i tablic edukacyjnych. Dodatkowa pojawiły się nowe drzewa i krzewy. Projekt ma na celu promocję edukacji leśnej i przyrodniczej, rozwijanie zainteresowań z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej oraz ochronę przyrody. Współfinansowany jest ze środków Funduszu Leśnego, którego dysponentem jest Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Galeria zdjęć

II Festyn Rodzinny 80 II Festyn Rodzinny 79 II Festyn Rodzinny 78 II Festyn Rodzinny 77 II Festyn Rodzinny 76 II Festyn Rodzinny 75 II Festyn Rodzinny 74 II Festyn Rodzinny 73 II Festyn Rodzinny 72 II Festyn Rodzinny 71 II Festyn Rodzinny 70 II Festyn Rodzinny 69 II Festyn Rodzinny 68 II Festyn Rodzinny 67 II Festyn Rodzinny 66 II Festyn Rodzinny 65 II Festyn Rodzinny 64 II Festyn Rodzinny 63 II Festyn Rodzinny 62 II Festyn Rodzinny 61 II Festyn Rodzinny 60 II Festyn Rodzinny 59 II Festyn Rodzinny 58 II Festyn Rodzinny 57 II Festyn Rodzinny 56 II Festyn Rodzinny 55 II Festyn Rodzinny 54 II Festyn Rodzinny 53 II Festyn Rodzinny 52 II Festyn Rodzinny 51 II Festyn Rodzinny 50 II Festyn Rodzinny 49 II Festyn Rodzinny 48 II Festyn Rodzinny 47 II Festyn Rodzinny 46 II Festyn Rodzinny 45 II Festyn Rodzinny 44 II Festyn Rodzinny 43 II Festyn Rodzinny 42 II Festyn Rodzinny 41 II Festyn Rodzinny 40 II Festyn Rodzinny 39 II Festyn Rodzinny 38 II Festyn Rodzinny 37 II Festyn Rodzinny 36 II Festyn Rodzinny 35 II Festyn Rodzinny 34 II Festyn Rodzinny 33 II Festyn Rodzinny 32 II Festyn Rodzinny 31 II Festyn Rodzinny 30 II Festyn Rodzinny 29 II Festyn Rodzinny 28 II Festyn Rodzinny 27 II Festyn Rodzinny 26 II Festyn Rodzinny 25 II Festyn Rodzinny 24 II Festyn Rodzinny 23 II Festyn Rodzinny 22 II Festyn Rodzinny 21 II Festyn Rodzinny 20 II Festyn Rodzinny 19 II Festyn Rodzinny 18 II Festyn Rodzinny 17 II Festyn Rodzinny 16 II Festyn Rodzinny 15 II Festyn Rodzinny 14 II Festyn Rodzinny 13 II Festyn Rodzinny 12 II Festyn Rodzinny 11 II Festyn Rodzinny 10 II Festyn Rodzinny 9 II Festyn Rodzinny 8 II Festyn Rodzinny 7 II Festyn Rodzinny 6 II Festyn Rodzinny 5 II Festyn Rodzinny 4 II Festyn Rodzinny 3 II Festyn Rodzinny 2 II Festyn Rodzinny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.