NEMO
Płeć: Samiec.
Pies znaleziony w miejscowości Niemczyn. W wieku około 6 lat. Został odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada chip i aktualne szczepienia. Nemo to duży pies w typie owczarka. Jest bardzo przyjazny i towarzyski i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Umie ładnie chodzić na smyczy, lubi długie spacery. Z psami dogaduje się średnio lepiej dogada się z suczkami.
DANTE
Płeć: Samiec.
Pies znaleziony w miejscowości Piotrkowice. W wieku około 9 lat. Został odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada mikrochip i aktualne szczepienia. Dante to dość duży pies, łagodny dla człowieka. Umie ładnie chodzić na smyczy, nie sprawia problemów. Niestety w ogóle nie dogaduje się z psami.
ZOJA
Płeć: Samica.
W wieku około 7 lat. Została odpchlona, odroobaczona i wysterylizowana. Posiada mikrochip i aktualne szczepienia. Zoja to pies czuły, oddany i radosny, jest bardzo łagodna i zarazem nieśmiała, na początku może bać się mężczyzn. Chodzi na smyczy, umie załatwiać się na dworze, jest łagodna dla kotów, dla psów bardzo towarzyska. Z dziećmi nie miała kontaktu i boi się krzyków, ale przyzwyczai się do obecności dzieci w domu. Zna komendy siad, wyjdź, chodź, wchodzi sama do samochodu. Zoja jest średniej wielkości psem.
RALF
Płeć: Samiec.
Pies znaleziony w Gruntowicach w wieku około 7 lat. Został odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada mikrochip i aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Ralf jest psem niepewnym w stosunku do człowieka, nie może przebywać z dziećmi. Pozornie cieszy się, gdy widzi człowieka, ale nie daje się głaskać (próbuje chwytać za ręce i próbuje także zdominować opiekuna). I nie jest to agresja lękowa, bo on nie boi się człowieka. Nie umie chodzić na smyczy, toleruje inne psy. Adopcje tylko do domów, które znają się na charakterze takich psów jak Ralf. Ralf jest średniej wielkości psem.
GUCIO
Płeć: Samiec.
Znaleziony w Dąbrowie. Pies został odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada mikrochip i aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Łagodny dla człowieka, choć nie lubi jak bierze się go na ręce (może ugryźć) daje się głaskać. Nie chodzi na smyczy. Gucio jest małym psem.