Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka

Ocena 0/5

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy. Z kolei w miniony piątek świętowaliśmy Jubileusz 10-lecia Koła Diabetyków "Pałuki" z Damasławka. Jest to jedyna taka organizacja w powiecie wągrowieckim. Na zaproszenie Pani Jadwigi Sierszulskiej - prezes damamasławskiego koła, przybyło wielu gości i przyjaciół z zaprzyjaźnionych organizacji. Piątkowa uroczystość odbyła się w sali OSP Damasławek. Nie zabrakło rozmów, tańca, śpiewu i wspólnej zabawy.

Gratulujemy wytrwałości i zaangażowania w działania społeczne. Życzymy kolejnych wspaniałych Jubileuszy.

Galeria zdjęć

Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 46 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 45 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 44 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 43 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 42 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 41 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 40 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 39 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 38 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 37 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 36 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 35 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 34 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 33 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 32 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 31 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 30 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 29 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 28 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 27 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 26 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 25 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 24 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 23 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 22 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 21 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 20 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 19 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 18 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 17 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 16 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 15 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 14 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 13 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 12 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 11 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 10 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 9 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 8 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 7 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 6 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 5 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 4 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 3 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 2 Jubileusz Koła Diabetyków z Damasławka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.