Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Klubowy Piątek - Beach Edition

Ocena 0/5

21 czerwca na plaży w Kozielsku odbyło się klubowe rozpoczęcie wakacji. Dla uczestników wydarzenia przygotowano szereg atrakcji - muzyka grana przez DJ: Cyprex, Killer, Diabllo, Cubase, Danley i Grzemski, gastronomia przygotowana przez KGW Damasławianki oraz KGW Rakowo, napoje serwowane przez Bar Słoneczna oraz dmuchańce dla najmłodszych. O bezpieczeństwo uczestników zadbała Ochrona Bond, Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu, OSP Damasławek, OSP Niemczyn oraz Rescue Med Team Ratownictwo Medyczne. Wydarzenie transmitowane było na antenie Wasze Radio.

Dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy Damasławek oraz GOK Damasławek za pomoc i zaangażowanie przy organizacji wydarzenia, Music Rotation za współpracę, a wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Do zobaczenia za rok.

Galeria zdjęć

Klubowy Piątek - Beach Edition 142 Klubowy Piątek - Beach Edition 141 Klubowy Piątek - Beach Edition 140 Klubowy Piątek - Beach Edition 139 Klubowy Piątek - Beach Edition 138 Klubowy Piątek - Beach Edition 137 Klubowy Piątek - Beach Edition 136 Klubowy Piątek - Beach Edition 135 Klubowy Piątek - Beach Edition 134 Klubowy Piątek - Beach Edition 133 Klubowy Piątek - Beach Edition 132 Klubowy Piątek - Beach Edition 131 Klubowy Piątek - Beach Edition 130 Klubowy Piątek - Beach Edition 129 Klubowy Piątek - Beach Edition 128 Klubowy Piątek - Beach Edition 127 Klubowy Piątek - Beach Edition 126 Klubowy Piątek - Beach Edition 125 Klubowy Piątek - Beach Edition 124 Klubowy Piątek - Beach Edition 123 Klubowy Piątek - Beach Edition 122 Klubowy Piątek - Beach Edition 121 Klubowy Piątek - Beach Edition 120 Klubowy Piątek - Beach Edition 119 Klubowy Piątek - Beach Edition 118 Klubowy Piątek - Beach Edition 117 Klubowy Piątek - Beach Edition 116 Klubowy Piątek - Beach Edition 115 Klubowy Piątek - Beach Edition 114 Klubowy Piątek - Beach Edition 113 Klubowy Piątek - Beach Edition 112 Klubowy Piątek - Beach Edition 111 Klubowy Piątek - Beach Edition 110 Klubowy Piątek - Beach Edition 109 Klubowy Piątek - Beach Edition 108 Klubowy Piątek - Beach Edition 107 Klubowy Piątek - Beach Edition 106 Klubowy Piątek - Beach Edition 105 Klubowy Piątek - Beach Edition 104 Klubowy Piątek - Beach Edition 103 Klubowy Piątek - Beach Edition 102 Klubowy Piątek - Beach Edition 101 Klubowy Piątek - Beach Edition 100 Klubowy Piątek - Beach Edition 99 Klubowy Piątek - Beach Edition 98 Klubowy Piątek - Beach Edition 97 Klubowy Piątek - Beach Edition 96 Klubowy Piątek - Beach Edition 95 Klubowy Piątek - Beach Edition 94 Klubowy Piątek - Beach Edition 93 Klubowy Piątek - Beach Edition 92 Klubowy Piątek - Beach Edition 91 Klubowy Piątek - Beach Edition 90 Klubowy Piątek - Beach Edition 89 Klubowy Piątek - Beach Edition 88 Klubowy Piątek - Beach Edition 87 Klubowy Piątek - Beach Edition 86 Klubowy Piątek - Beach Edition 85 Klubowy Piątek - Beach Edition 84 Klubowy Piątek - Beach Edition 83 Klubowy Piątek - Beach Edition 82 Klubowy Piątek - Beach Edition 81 Klubowy Piątek - Beach Edition 80 Klubowy Piątek - Beach Edition 79 Klubowy Piątek - Beach Edition 78 Klubowy Piątek - Beach Edition 77 Klubowy Piątek - Beach Edition 76 Klubowy Piątek - Beach Edition 75 Klubowy Piątek - Beach Edition 74 Klubowy Piątek - Beach Edition 73 Klubowy Piątek - Beach Edition 72 Klubowy Piątek - Beach Edition 71 Klubowy Piątek - Beach Edition 70 Klubowy Piątek - Beach Edition 69 Klubowy Piątek - Beach Edition 68 Klubowy Piątek - Beach Edition 67 Klubowy Piątek - Beach Edition 66 Klubowy Piątek - Beach Edition 65 Klubowy Piątek - Beach Edition 64 Klubowy Piątek - Beach Edition 63 Klubowy Piątek - Beach Edition 62 Klubowy Piątek - Beach Edition 61 Klubowy Piątek - Beach Edition 60 Klubowy Piątek - Beach Edition 59 Klubowy Piątek - Beach Edition 58 Klubowy Piątek - Beach Edition 57 Klubowy Piątek - Beach Edition 56 Klubowy Piątek - Beach Edition 55 Klubowy Piątek - Beach Edition 54 Klubowy Piątek - Beach Edition 53 Klubowy Piątek - Beach Edition 52 Klubowy Piątek - Beach Edition 51 Klubowy Piątek - Beach Edition 50 Klubowy Piątek - Beach Edition 49 Klubowy Piątek - Beach Edition 48 Klubowy Piątek - Beach Edition 47 Klubowy Piątek - Beach Edition 46 Klubowy Piątek - Beach Edition 45 Klubowy Piątek - Beach Edition 44 Klubowy Piątek - Beach Edition 43 Klubowy Piątek - Beach Edition 42 Klubowy Piątek - Beach Edition 41 Klubowy Piątek - Beach Edition 40 Klubowy Piątek - Beach Edition 39 Klubowy Piątek - Beach Edition 38 Klubowy Piątek - Beach Edition 37 Klubowy Piątek - Beach Edition 36 Klubowy Piątek - Beach Edition 35 Klubowy Piątek - Beach Edition 34 Klubowy Piątek - Beach Edition 33 Klubowy Piątek - Beach Edition 32 Klubowy Piątek - Beach Edition 31 Klubowy Piątek - Beach Edition 30 Klubowy Piątek - Beach Edition 29 Klubowy Piątek - Beach Edition 28 Klubowy Piątek - Beach Edition 27 Klubowy Piątek - Beach Edition 26 Klubowy Piątek - Beach Edition 25 Klubowy Piątek - Beach Edition 24 Klubowy Piątek - Beach Edition 23 Klubowy Piątek - Beach Edition 22 Klubowy Piątek - Beach Edition 21 Klubowy Piątek - Beach Edition 20 Klubowy Piątek - Beach Edition 19 Klubowy Piątek - Beach Edition 18 Klubowy Piątek - Beach Edition 17 Klubowy Piątek - Beach Edition 16 Klubowy Piątek - Beach Edition 15 Klubowy Piątek - Beach Edition 14 Klubowy Piątek - Beach Edition 13 Klubowy Piątek - Beach Edition 12 Klubowy Piątek - Beach Edition 11 Klubowy Piątek - Beach Edition 10 Klubowy Piątek - Beach Edition 9 Klubowy Piątek - Beach Edition 8 Klubowy Piątek - Beach Edition 7 Klubowy Piątek - Beach Edition 6 Klubowy Piątek - Beach Edition 5 Klubowy Piątek - Beach Edition 4 Klubowy Piątek - Beach Edition 3 Klubowy Piątek - Beach Edition 2 Klubowy Piątek - Beach Edition 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.