Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek

Ocena 0/5

23 czerwca na plaży w Kozielsku odbył się turniej w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Damasławek. W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn. Turniej przebiegł w miłej atmosferze. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a dla każdego uczestnika przewidziano poczęstunek.

Wyniki turnieju przedstawiały się następująco:
1 miejsce - Karasuno Mieścisko
2 miejsce - SM Damasławek
3 miejsce - Nekoma Mieścisko

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym drużynom tj. Dzikie Koty Damasławek, Niemczyn 1, Niemczyn 2, Gruntowice, Kopanina oraz Turza jeszcze raz dziękujemy za udział.

Podziękowania kierujemy również do ekipy z GOK Damasławek za organizację turnieju. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich kibiców, którzy byli w ten dzień w Kozielsku.

Galeria zdjęć

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 101 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 100 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 99 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 98 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 97 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 96 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 95 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 94 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 93 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 92 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 91 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 90 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 89 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 88 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 87 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 86 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 85 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 84 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 83 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 82 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 81 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 80 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 79 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 78 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 77 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 76 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 75 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 74 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 73 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 72 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 71 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 70 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 69 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 68 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 67 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 66 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 65 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 64 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 63 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 62 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 61 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 60 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 59 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 58 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 57 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 56 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 55 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 54 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 53 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 52 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 51 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 50 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 49 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 48 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 47 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 46 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 45 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 44 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 43 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 42 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 41 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 40 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 39 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 38 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 37 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 36 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 35 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 34 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 33 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 32 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 31 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 30 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 29 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 28 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 27 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 26 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 25 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 24 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 23 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 22 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 21 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 20 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 19 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 18 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 17 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 16 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 15 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 14 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 13 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 12 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 11 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 10 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 9 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 8 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 7 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 6 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 5 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 4 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 3 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 2 Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Damasławek 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.